Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ti elérzékenyültök tudományos...

Ti elérzékenyültök tudományos videók, dalok láttán?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nagyon szeretem a természettudományokat, és még ilyen, gyereknek szánt videók láttam is könnyes lesz a szemem:


https://www.youtube.com/watch?v=2jFrhmytjwE


https://www.youtube.com/watch?v=Y9kYKALFZGo



2017. nov. 4. 01:35
 1/8 A kérdező kommentje:
gyerekeknek szánt videók láttán* is könnyes
2017. nov. 4. 01:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy kicsivel magasabban van az ingerküszöb, és nem is könnyes szemmel, de előfordult már.
2017. nov. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Kerek mesés videóktól nekem is könnyes lesz a szemem, sőt, a szám is elkezd habzani.
2017. nov. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a tudományos videóknál gyakan zokogok.
2017. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, zokogtam már tudományos előadást hallgatva... bár lehet csak azért, mert tudtam hogy egy hét múlva vár rám egy elég húzós zh a témából...
2017. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mojjo ***** válasza:
49%

Na igen, én pont azért hagytam fel az ismeretterjesztő műsorok nézésével, mert raklapszámra kellett vennem a százas zsepit, és anyagi csődbe döntött :(


Na meg másnap a melóhelyen is mindig kellett magyarázkodni, hogy nem, nem azért mentem kibőgött szemekkel, mert meghalt valakim, vagy elhagyott az asszony, hanem megnéztem egy videót a naprendszer kialakulásáról, és teljesen hazavágott.

2017. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fel is szokott állni.
2017. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg kellett műteni a szemeimet és a könnycsatornáimat, merthogy az evolúcióról szóló dokumentumfilm túlságosan csodálatosra sikeredett (Nobelre is jelölték). Sajnos a jövőhéten pedig egy szívszelep-ellenőrzésre megyek, mert az érzelmi kirohanásaim rogálták a szívemet, túldobogott, és egyszer le is állt, amikor egy kinyíló virág gyorsított felvételét vizslattam.
2017. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!