Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a véleményed a Mandela-effe...

Mi a véleményed a Mandela-effektusról?

Figyelt kérdés
Google: Mandela-effektus. (Egy híres informatikus szerint szinte biztos, hogy egy szimulációban élünk, ő ezt is ezzel magyarázná.)

2018. ápr. 8. 19:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az a véleményem, hogy az egyik legfelfújtabb jelenség a világon. Ha valamit sokszor mondanak hibásan, akkor elhiszed, hogy eredetileg is úgy volt. Húha... megmondtam volna, ha csak megkérdeznek, hogy természetesen így van. És aztán egy ilyen teljesen egyértelmű és természetes jelenségre próbálnak mindenféle extravagáns magyarázatokat találni. Az a magyarázat, hogy az emberi memória nem túl pontos.
2018. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

Egészen biztosan számítógépes szimuláció az univerzum, be van tudományosan bizonyítva


Én pl szilárdan emléxem, hogy Mona Lisa nem mosolyog. Még gyermekként vernyákóltam is a szüleimnek, hogy miért ilyen fancsali a pofája. Erre tessék a tervezők meghalgatták imáim

2018. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Mojjo ***** válasza:
26%

@12:

"Egészen biztosan számítógépes szimuláció az univerzum, be van tudományosan bizonyítva"


Kár, hogy a tudomány erről nem tud.


Amúgy az én gyerekkoromban meg Stonehange kövei Tapsi-hapsit formálták. Csodalkoztam is, hogy miért pont őt, és arra gondoltam, hogy ha nem lehet minimum Mickey egér formájú minden oszlop, legyenek inkább csak sima kövek. Úgy tűnik, nem lehettek, mert azóta sima kövé változtak.


Avagy: [link]

2018. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy egy baromság. Vagyis tulajdonképpen arról van szó, hogy "egy bolond százat csinál".


De amúgy Mandela 1994-ben lett a Dél-afrikai Köztársaság első fekete bőrű elnöke, és tulajdonképpen csak ekkor vált igazán világhírűvé. Állítólag sokan úgy emlékeztek, hogy 1991-ben meghalt, de akkor azok arról is megfeledkeztek, hogy ő amúgy Dél-Afrika elnöke volt?

Én egyébként egyáltalán nem emlékszek ilyesmire, mármint, hogy 2013-ban, amikor elhunyt, lett volna bármi ilyesmiről is szó.

2020. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!