Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van itt olyan, aki azt hiszi,...

Van itt olyan, aki azt hiszi, hogy a Föld lapos?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mikor szaporodtak el ennyire ezek az ostoba emberek, de ha van itt ilyen, és fel meri vállalni, akkor magyarázza már el, hogy miből gondolja ezt az orbitális baromságot igazságnak. Köszi :D

2018. júl. 5. 15:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a kérdező, annyira dühít a válasz, hogy meggebedsz. Te nagyon beteg vagy, minek kockáztatsz, szerintem kapj be valamit gyorsan, hogy egy kicsit megnyugtasson!
2018. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges. Kár hogy viszont ti semmit nem tudtok bekapni amitől megjön az eszetek :(
2018. júl. 10. 14:01
 13/40 anonim ***** válasza:
96%

Nem hisztek a gravitációban, milyen jó lenne, ha az internetben sem hinnétek. Akkor nem terjesztenétek az ostobaságaitokat, és nem kéne attól tartania a normálisaknak, hogy még 3-4 embert be tudtok hülyíteni, a pár száz tagos szektátokba. xD


"Ezeket a Nasa is elismerte, nem léteznek." Mutass már egy ilyen nyilatkozatot, kérlek! És ne a Lipót mezei Náza dolgozóitól, vagy a NASAreti idézeteiből, ha lehet. Belegondoltatok egyáltalán abba, hogy az elméletetekkel, mekkora kisebbségben vagytok, a többséghez képest? Biztosan, az egész világ 99,9999999%-a téved, és annak a pár ezer lapos földhívő embernek van igaza, nem? Én meg az óceánokban nem hiszek, mert még nem láttam egyet se, és biztosan igazam van, mert kisebbségben vagyok! :D Vicc, az egész.


Ha meg a geoid Földet, meg a gravitációt nem tudjátok megcáfolni, legalább a netet cáfoljátok meg úgy, hogy nem használjátok, és mindenkinek jó lesz. :D

2018. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

Kár, hogy nem hiszel az óceánokban. Azokban haladnak az internetkábelek.


Nem gondolom ostobábbnak magam nálad, kb ugyanannyira, hisz én is bevettem az összes mesét, és megtanultam a sok kitalált tudományos maszlagot, amit te annyira nagyra tartasz, hát én magasról teszek rá. Hogy mit olvastál a lapos Földről ami annyira felizgatott, nem tudom. Tény, hogy néhány lelkes amatőr bizonyítékokat kezdett gyűlyteni. Persze rögtön lehülyézték őket és bizonyítékaikat lefikázták. Természetes, hisz a gömb elmélet szabályai szerint nem lehet igazuk.


Lapos elmélet alapja a Biblia, amit emberek 60-70%-a szent könyvként tisztel.

Bizonyítékokat, pedig ha megbékél a lelked, meglelheted.

2018. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
92%

Azt írod, hogy "néhány lelkes amatőr bizonyítékokat kezdett gyűlyteni." Mi annál jobb bizonyíték, minthogy fogod magad és körbejárod a bolygót, és ha a végére érsz, akkor neked volt igazad? Ha meg körbeérsz, akkor elegánsan beismered, hogy tévedtél, és megúsztad, hogy hülyének gondoljanak.


És a Bibliát, az emberek 60-70%-a nem tiszteli szent könyvként, mivel úgy 2 milliárd muszlim van, 1,5 milliárd hindu, és ugyanennyi buddhista. És akkor még a többi vallást, meg az ateistákat nem mondtam. A Keresztény hívők közül, pedig a 99%-os többségnek, semmi baja azzal, hogy gömb alakú a bolygónk. Inkább az evolúció, a Föld kora, meg az ősrobbanás a megosztóbb kérdések a keresztény hívők közül, de a Föld lapossága, nagyon nem tartozik a népszerű elmezavarok közé.


(Egyébként, a "gyűjteni" pontos "j").


Amúgy, a tudomány, az nem egy ördögtől való cucc, hisz az is bizonyítja, hogy hány hívő használja a t. eszközeit, napi szinten (ahogy, te is, most). A tudomány és a hit békében meg tud férni egymás mellett, némi kompromisszummal. De ha valaki nem ismer kompromisszumot, akkor az amishok életét javasolnám neki, akik abszolút mértékben elzárkóznak a tudományoktól. Ők legalább hitelesek, mikor a tudományt fikázzák. Viszont aki, vagy 20 tudományos eszközt használva akarja cáfolni a tudományt, vagy nem hisz benne, az már abszolút hiteltelen kategória.

2018. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
96%
"Ők legalább hitelesek, mikor a tudományt fikázzák" - úgy értem, hogy nem isznak bort, miközben vizet prédikálnak, hanem következetesen kitartanak az elveik mellett, és nem ismerik a kettős mércét. Nem azért hitelesek, mert igazuk van, hanem azért mert 100% kitartanak a saját elveik mellett: azt mondják, hogy a tudomány rossz, és se villanyáramot, se járműveket, sem semmilyen tudományos eszközt nem használnak. Nem pedig úgy fikázzák a tudományt, hogy közben számítógéppel, meg neten keresztül fröcsklölődnek...
2018. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
96%
De ettől, még ugyanolyan őrültek, és tébolyultak.
2018. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%

Honnan ez a mérhetetlen gyűlölet benned?

Komolyan mondom, vizsgáltasd ki magad!

2018. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Áá szerintem add fel, úgyse tudod ezeknek semmivel se megmagyarázni hogy buták, nem lehet őket meggyőzni hogy a Föld geoid. Pont úgy ahogy minket se tudnak meggyőzni hogy lapos.
2018. júl. 10. 16:24
 20/40 A kérdező kommentje:
Igazábol már csak egyetlen kérdés foglalkoztat kérlek válaszolj rá. Ha lapos a Föld, akkor miért akarnák elhitetni velünk hogy gömbölyű?
2018. júl. 10. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!