Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van itt olyan, aki azt hiszi,...

Van itt olyan, aki azt hiszi, hogy a Föld lapos?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mikor szaporodtak el ennyire ezek az ostoba emberek, de ha van itt ilyen, és fel meri vállalni, akkor magyarázza már el, hogy miből gondolja ezt az orbitális baromságot igazságnak. Köszi :D

2018. júl. 5. 15:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
Már megtették.
2018. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
7%

Indok szerintem a pénz.


De alternatív ötleteim is vannak:


1.) Űrkutatás elején, olyan akadályokba ütköztek, amit a mai napig nem tudnak leküzdeni.

2.) Olyan dolgot láttak, amit nem akarnak elmondani az átlagembernek.

3.) Meglátták Isten országát, de ezt nem mondhatják a rabszolgaságban élő emberiségnek, hisz mindenki oda vágyna minél előbb....

2018. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
94%

"Honnan ez a mérhetetlen gyűlölet benned?"


Mint láthatod, én nem pontoztam le egyik válaszodat sem. Ha olyan nagy gyűlölet honolna bennem, akkor olvasás nélkül, reflexből nyomogatnám a piros kezeket, de még csak meg sem fordult a fejemben... ellenben, gondolom vagy te, vagy pár másik lapos föld hívő szereti, ily módon levezetni a feszültséget. Félreértés ne essék, nem érdekel, hogy ki, hogy, vagy mit pontoz, mert ez abszolút lényegtelen, csak rá akartam világítani, hogy egy gramm gyűlölet nincs bennem.


A kommentjeim nem gyűlöletből írom, egyszerűen csak baromira zavar a kettős mérce, minden vonatkozásban. Sokan úgy válogattok a tudományok közül, mint más a zöldségesnél... ez finom zöldség, ezt haza viszem, ezt meg nem szeretem, úgyhogy maradjon itt. És ezzel, valahol még nem is lenne olyan nagy baj, csakhogy ti az utált zöldségekről, még ráadásul azt is állítjátok, hogy azok nem léteznek. Holott, ott van előttetek, csak ki kell nyújtani a kezetek, és meg is érinthetnétek. De a komfort zónából, semmi pénzért ki nem mozdultok. Ha kell, akkor még az emberek létezését is kétségbe vonjátok.


#19: Nehezen tudnának meggyőzni hogy lapos, mert az unokabátyjám körbeautózta a Földet, két haverjával, és egy gagyi Suzukival. :D De, ezek szerint biztos csak hallucináltak. :D


#22:

1.) Akár még te is képes vagy, szinte fillérekből készíteni egy kisebb rakétát, vagy léggömböt, amire kamerát szerelsz, és láthatod, a saját szemeddel, hogy mi a helyzet.

2.) Erre nem tudok mit mondani... Biztosan, Atlaszt látták a zuhany alatt...

3.) Egyel több indok, minden lapos föld hívő, istenhívőnek, hogy fogja a batyuját, és a saját két lábán megkeresse a föld végét, mielőtt a rosszak érnének oda előbb.

2018. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
Valóban semmi gyűlölet, akkor alapból vagy ilyen?
2018. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
96%
Ember vagyok.
2018. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
7%

Gratulálom unokabátyádnak, hogy ment egy KÖRT.


A zöldségek nagyon finomak és egészségesek, próbáld ki.


Senki nem akar meggyőzni senkit az igazáról, talán csak te, mert úgy érzed bizonyítani kell!

2018. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
92%

#23 válasz: "Ha kell, akkor még az emberek létezését is kétségbe vonjátok."

#25 válasz: "Ember vagyok." "A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik."

Na, erről beszéltem. :D


#26: Köszönöm, átadom neki. :)

2018. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
Na ez már beteges, bocs de ehhez nincs kedvem!
2018. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
10%
Arra senki sem gondolt hogy a görbület lehet egy illúzió? Amit mi gömbnek látunk az lehet hogy valamilyen szemlélet szerint lapos vagy szögletes, sőt, akár egybefüggő is lehet részekkel amiket nem látunk. Ez hülyeség, de ki tudja bizonyítani hogy nem? És ezzel nem akarok senkit lealázni vagy ilyesmi, épp ellenkezőleg: amit látsz a két szemeddel, arról sem tudod pontosan, hogy mi az. Akkor hogy alkothatsz stabil véleményt nagyobb dolgokról, például a földről, ha fogalmad sincs a kis dolgok minden apró dolgáról? Lehet az atomok 1 milliárd centillió évenként kicserélődnek random atomokra és felborul minden. De te ezt nem tudhatod, mert csak egy kis részét láttad. Az ember a "tudományban" meg kell hogy alázza magát, és az igazi tudomány belülről fakad, mivel az egyetlen biztos tudás a világban hogy jelen pillanatban vagy.
2018. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%

Igen abban az esetben ha a föld végtelen sikban lètezik és azt hazudják hogy a fold egy gomb akkor annak lehet világ politikai oka is


Pl: a világ végtelen az embereket egy helyre terelték el keritetèk hogy ne széledjek széjel és hogy miert keriteték el és miért terelték ösze hát azert hogy egy ember uralkodjon feletünk...

2018. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!