Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van itt olyan, aki azt hiszi,...

Van itt olyan, aki azt hiszi, hogy a Föld lapos?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mikor szaporodtak el ennyire ezek az ostoba emberek, de ha van itt ilyen, és fel meri vállalni, akkor magyarázza már el, hogy miből gondolja ezt az orbitális baromságot igazságnak. Köszi :D

2018. júl. 5. 15:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
7%
És miért hiszed azt hogy a föld egy gömb ??? Mert azt tanitoták neked azt vertél bele a felyedbe és ha bizonyitékot találsz az elenkezölyére akkor le hülyéznek....
2018. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
2018. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Fa Nándor, aki kétszer is körülvitorlázta a Földet, remélem, szőlőkaróval csap szét a tányérosok között, és laposföldönfutóvá teszi azokat!

(Mért nem inkább azon dolgoznak a tányérosok, hogy a migráncsoknak vonzóbbá tegyék a peremhorizont körüli területeket, népesítsék be azokat!)

2019. febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%
A NASA mára egy jócskán hiteltelen szervezetté vált, szinte minden vonatkozásban. Tény, hogy az okosabbja mostanában inkább az oroszokhoz fordul (titokban vagy nyíltan is) elméleti vagy gyakorlati tanácsért, legyen az űrkutatási kérdés, a Földdel, annak klímájával stb. kapcsolatos asztrofizikai geoszonda-mérések és egyéb adatbázisok összegzése, elemzése, a mérési eredmény meghamisításának veszélye nélkül. Sőt így tesznek az amerikaiak közül egyre többen azok is, akik unják már a NASA, IPCC és a hasonlók trükközéseit; a továbbiakban (jelenben és jövőben) elvégzendő tudományos munkáik során már nem szeretnének a meghamisított adatbázisokra szorítkozni, hiszen létezik megfelelő alternatíva.
2019. febr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
És a hiteles oroszok szerint lapos?
2019. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
36%
Sem a hiteles oroszok, sem a hiteles amerikaiak szerint nem lapos. Az amerikaiak közelebb lehetnek az igazsághoz, amikor torus alakot vélnek, ami megfelel egy cukormázas zsarufánknak. Ezzel tudnának mit kezdeni tudományosan is.😉
2019. febr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként én is megrögzött láposföldhívő vagyok! Bátran állíthatom, és be is tudom bizonyítani, hogy sok helyütt lápos... néhol meg szikes, vagy éppen mocsaras.
2019. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Egy esetben lehet, hogy lapos a Föld : ha szimulációban élünk
febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:

[link]


Itt egy igazi kép a GÖMB ALAKÚ FÖLDRŐL. Az Apollo 8 készítette, amikor felbukkant a Föld a látóhatáron.

márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
#39 Nekem megvan ugyanez ez a látvány egy, a birtokomban lévő 6-centes US postabélyegen, amit a "Saluting Apollo 8 - U.S. First Manned Lunar Orbital Flight" elsőnapos (First Day of Issue vonalkázott pecsét) borítékra ragasztva adtak ki együtt (a 3 űrhajós szkafanderes portréjával, nem a színes, hanem a "szürke" változatú), HOUSTON, TX - MAY 5 1969 körbélyegzővel ellátva.
márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!