Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Igaz az hogy a testem egy...

Igaz az hogy a testem egy csillag atomjaibol van?

Figyelt kérdés
Nem anyám hasába "termelődtem"? Vagy a kaja amit o evett az beepjlt a testembe es abbol lettem? Szoval nem teljesen ertem

2018. szept. 22. 21:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszzi a valaszokat de ha lehet ne kanyarodjunk el mas iranyba :)
2018. szept. 23. 18:13
 12/12 anonim ***** válasza:

Te tulajdonképpen egy "leírható kód" vagy, ami meghatározza, hogy milyennek kell lenned. Anyagi értelemben az ember folyamatosan cserélődik, pár év alatt teljes egészében. Anyagi értelemben nem hogy anyádhoz, de még a pár évvel ezelőtti önmagadhoz sincs semmi közöd. Az akkori atomjaid már rég kimentek a vécén, elpárologtak, ledörzsölődtek a bőrödről, stb. Az élő szervezetekben minden cserélődik. A leírt kód mondja meg, hogy az anyagnak miféle rendben kell újból és újból összeállnia, hogy az te legyél. A leírt kódodnak természetesen van köze anyád és apád kódjához, mert azokból lett összevariálva.


Tudtommal az embert felépítő komplikáltabb elemek jó részéhez még óriáscsillag szupernovarobbanása is kellett. Sima mezei csillag, mint Napocskánk, nem elég.

2018. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!