Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kaparóssorsjegyeket hogy...

Kaparóssorsjegyeket hogy tudom viccesen és kratívan eskűvőn ajándékba adni? Ötlet?

Figyelt kérdés
Több darabról van szó,mennyire lehet a sorsjegy sarka ragasztós, vagy a hátulja celluxos vagy mennyire lehet összehajtani ?

2019. szept. 22. 10:19
 1/7 anonim válasza:
33%
Lekaparva!
2019. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi először csak egy esernyőt láttunk. Amikor kinyitottuk, akkor találtuk meg a sorsjegyeket, amik belülre voltak felrögzítve.
2019. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nxs válasza:
45%

Ha meg nyernék az 50 milliót azért bántanak egy kicsit nem ? Ne értsd félre én magamból ki indulva írom.

És bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2019. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj inkább pénzt. Elég demoralizáló tud lenni számukra, ha kapnak X értékű ajándékot amiből X-10 hasznuk lesz. Az meg neked lenne szar érzés, ha megnyerik a főnyereményt.
2019. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is inkább pénzt adnék. Egy ismerősöm kapott az esküvőjére és elég lelombozó volt,hogy a kb 50 darabbal nyertek vagy 2000Ft-ot.Amúgy az esernyős jó megoldás lehet.
2019. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sorsjegy ez hülyeség. Testvéremék meghívtak annó az esküvőjükre vagy 500 embert, mindenkinek mondták, hogy tetszőleges értékben vegyenek sorsjegyet, és a végén talán a sokszázezer forint értékben kapott sorsjegyből talán ha 10.000 Ft nyereményük volt, akkor azzal nagyon sokat mondtam.

Engedd el, és vagy kérdezd meg, mire van szükségük (felesleges egy 22. színestv, vagy egy 13. mikróhullámú sütő ha 5 éve együttélnek, viszont lehet nagyon kellene egy mosógép,...)


A sorsjegyet engedd el, kérdezd meg, hogy mire van szükségük...és tedd hozzá, hogy ha olyan kérésük van, ami kb. egy toronyóra ára láncostól (magyarul: ami egy kész kisebb vagyonba kerül), akkor én igenis borítékot adnék, sok kicsi sokra megy, szedjék össze, takarékoskodjanak, spórolják meg MAGUKNAK.

2019. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Voltunk olyan esküvőn ahol nem kértek semmit csak mindenkitől 2 db kaparós sorsjegyet.

Érdekes volt.

2019. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!