Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mondta a férjem h karácsonyra...

Klaudia19981209 kérdése:

Mondta a férjem h karácsonyra saját kezüleg kér ajándékot de semmi ötletem nincs ti mit csinálnátok a párotoknak/férjeteknek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
PL. gasztroajándék. SÜTEMÉNY, HÁZICSOKI, CSATNI,
2019. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Én csilis pálinkát fogok csinálni, ami egyszerűen annyi, hogy tetszőleges bolti vagy házi pálinkában áztatni kell néhány darab csilipaprikát két-három hétig. És ennyi elvileg. Egyébként késztermékként csilis pálinkát én még csak kézműves boltban láttam, és természetesen horroráron.
2019. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is süteményre gondoltam:)
2019. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nos, én ismerem a férjemet, így tudom mit szeret, minek örülne. A tiédet nem ismerem. Ezek szerint mondjuk te sem....
2019. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Masszírozd meg a saját kezeddel... aztán jön a többi magától. :)
2019. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mihez értesz. Ha pl. tudsz kötni, köthesz neki egy sálat. Ha inkább sütni-főzni, akkor házi készítésű bonbon, keksz, lekvár, forró csoki, stb. Ha festeni, akkor készíts róla egy portrét...
2019. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem arra célzott, hogy lekézimunkázhatnád már ;-)
2019. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi süteményt fogunk készíteni együtt ami hetekig is eláll. A neve mézes mesekeksz kifejezetten karácsonyi. Ez megy majd egy szép csomagolásba és így adjuk ajándékba. Egyébként én most az adventi szabadidőm alatt szőnyeget szeretnék készíteni. A youtubeon nagyon sok különféle videó van, keress rá. Némelyik nagyon egyszerű.
2019. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én idén dobozokat fogok dekorálni. Meglévő semmilyen dobozkákat feldobni. Ha szeret rendszerezni, egy ilyennek hasznát is veheti. Pl. szerezhetsz egy régi jóféle de kopott szerszámos ládát, lefesthetnéd arra való festékkel olyan színre, mintával akár, ami megmosolyogtatja, ha ránéz.
2019. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bérelj ki egy szobát egy panzióban vagy wellness-szállóban, és fizesd be oda a férjedet erotikus masszázsra.

A masszőr természetesen te leszel...

2019. nov. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!