Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti szoktatok karácsonykor...

Ti szoktatok karácsonykor ajándékozni a párod szüleinek?

Figyelt kérdés

Én olyan kötelezőnek értem ezt az egészet, hogy végig kellajándékoznom párom részéről az egész familiát, csak azért mert ők is adnak nekem valami jellemtelen csoki+testápoló csomagot. Saját családomban úgy 5 éve nem ajándékozunk, mert megvan mindenkinek mindene, kerüljük a felesleges sz.arokat, de attól ugyanúgy van minden más ami az ünnephez hozzá tartozik.

25/L


2019. nov. 25. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktunk, bár az én családom se ajándékozós, én ezt elmondtam a páromnak, meg hogy nem is tudok mit ajándékozni, nem értek hozzá, így megbeszéltük hogy mindig közösen veszünk ajándékot és úgy adjuk oda. Tehát anyósnak veszünk tusfurdot meg én veszek egy doboz teát bögrével egy egybe is csomagoljuk stb.
2019. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Már nem mert,régen ajándékoztunk de csak mert neki a karácsony az ajándékokról szól.

Egyszer kapott egy nagyon drága és szép aranyozott étkészletet,kibontotta és a pofánkba vágta hogy hát ő telefont akart kapni nem egy szaros készletet.

Azóta nem kap semmit,mert nem becsült semmit,egymásnak szoktunk és a gyermeknek de ennyi.

2019. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem. amúgyis jehovások :D
2019. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szoktunk igen. Egy kis apróság mindog jól jön mindenkinek, nem mindenki olyan ötlettelen, mint a te családod
2019. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FoxtrotLidérc válasza:
Én szoktam. :)
2020. jan. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!