Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ez jó ötlet neki...

Szerintetek ez jó ötlet neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Az osztályba húztunk és karácsonyra kell vinni ajándékot annak a személynek.

Nem igazán ismerem ezt a lányt mivel 9-es vagyok és vele nem szoktam beszélgetni.


Ennyit tudok róla:

-nagyon sokat sminkel , de tényleg 😐


Sminket nem akarok neki venni mert tuti hogy rengeteg van neki és nem szeretném hogy valami gagyit vegyek neki mert én annyira nem értek a sminkhez.


-Azt gondoltam hogy veszek neki illatgyertyát (ezt szerintem minden lány szereti :)

-és szoktam látni hogy sok kávét, kapuchinot iszik . és valami olyan poharat amibe így mindig újra lehet tölteni + csokit


Van még valami ötletetek? Vagy ez jó lesz igy?


2019. nov. 27. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Termosz? Vagy ezt érted a pohár alatt? Mert az szerintem bőven jó ajándékba. Teát is vihet magával és napközben is meleg marad. Illatgyertya helyett fürdőbombát adnék (ha van kádja).


Több évnyi tapasztalat a karácsonyi húzáson a csoki, bögre és és illatgyertya amit minden olyan lány kap, akinek nem tudnak mit venni. :D

2019. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyet thermo pohárra gondolsz gumi tetővel? Az nagyon jó ötlet szerintem, a tescoban most van bambuszból, ha meguntad a használatát, el komposztálható :) gondolod a lány nem igazán fog a kertben komposztálgatni, de ha kidobja is jobb, mint amelyik nem bomlik el. És tök jó mintásak vannak :) illatgyertya helyett tényleg vegyél inkabb fürdőbombát, vagy valami fürdősót :) láttam a dm-ben olyan arcmaszkot, ami csillámporos, lehúzható, balea-s. Szerintem egynek az is tök jó, lehet nem ezt a márkát hasznàlja de csillámos; meg új dolog, pár száz forint :)
2019. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.válaszoló.Igen arra gondoltam ❤❤

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek.

2019. nov. 29. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!