Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajandek otlet 20 eves lanynak?

Ajandek otlet 20 eves lanynak?

Figyelt kérdés

Lanyok ti mit kernetek?

(Erdeklodes: allatok, kozossegi elet, baratok, szepseg, divat, kalandok, utazas,)

De barmilyen lehet



2020. ápr. 26. 09:42
 1/3 anonim válasza:

Sok mindentől függ. Pl mennyi pénzt szánsz rá és milyen kapcsolat van köztetek. Ő a barátod, barátnőd, unokatesód, senkid csak tetszik neked?

Szerintem táskával sosem lehet mellé nyúlni. Ékszer is jó választás, ha komoly kapcsolat vagy családi. Ha csak 1 hónapja jártok és a hónap fordulóra veszed túlzás. De mondjuk 5 év után karácsonyra szuper ötlet.


Parfüm általában bejön a lányoknál, de mindenképp tudd meg milyen illatot szeret. Az életkortól és kapcsolattól függetlenül adható szerintem.


Remélem segítettem.


27/N

2020. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miket szeret, milyen típus.

Szerintem egy kozmetikai vagy sminkcsomaggal általában nem nyúlhatsz mellé. De ha mondjuk sportos vagy egészség-környezettudatos, akkor vlmilyen bio cuccokkal telerakott dobozka is jó lehet.

Ruhát, ékszert, táskát, parfümöt akkor vennék, ha ismerem a stílusát. Ott mellé lehet nyúlni..

2020. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy szép és divatos közösségi állatot barátnak, akivel kalandosan utazhat is.


Amúgy te kije vagy, meg mennyiből kéne mindezt?


Nem mindegy, hogy 1-2 ezer, 5-10 vagy 25-50 ezer áll rendelkezésre.


Meg hát neked kéne ismerned, hogy mire van/lehet szüksége.

2020. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!