Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nagypapám 75 éves .Kiválasztot...

Nagypapám 75 éves .Kiválasztottam kettő könyvet,de nem tudom melyik lenne jobb szülinapi meglepetésnek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy:


[link]



2020. okt. 7. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezek szerint kötődik a természethez. És vadász is? Azt nézd meg hogy biztos ne legyen meg neki egyik könyv se. Bár mindkettő szimpi eb azt szoktam ha nem tudok dönteni esetleg az egyik könyvet te a másikat a szülők
2020. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen vadászik is.

Mivel messze laknak sajna nem tudom lecsekkolni, mamát meg félek megkérdezni mert elkotyogja :)

2020. okt. 7. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor az ár is lehet döntő
2020. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy karácsonyra a másikat ha nem tudod eldönteni
2020. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D-Mano válasza:

Könyvet venni kockázatos ajándék, mert esetleg:

-adott témát szereti, de olvasni nem szeret, vagy adott témával inkább nem olvasásban foglalkozik

-adott téma érdekli, de adott kötet a témában nem

-már amúgy is olvasta, vagy egyenesen meg is van neki a könyv


A könyv emellett nagyszerű ajándék is lehet, de csak akkor, ha meggyőződsz arról, hogy szeretni is fogja azt a könyvet.


Pl. én öcsémnek könnyen vehettem régebben könyvet ajándékba, mert tudtam, hogy mit szeretne és mi van meg már neki. Plusz rajtam kívül senki nem adott neki könyvet ajándékba.


Ha te nem tudod, hogy melyik, akkor idegen emberek honnan tudják??

2020. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első.
2020. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös...

Kérdésedre a válasz: Talán valaki olvasta már őket,és ezért tud véleményt nyilvánítani róla.

2020. okt. 7. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt venném.
2020. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én rgen az elsőt olvastam, tetszett, pedig vadász sem vagyok. Sőt igazi városlakó vagyok.

Ha papád szeret olvasni, szereti a humort, és szereti a történeteket akkor ezt érdemes elolvasni.

De lehet vadászként nem fogja érdekelni más vadászok érdekes, vicces történetei.

2020. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!