Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan adjam a párom tudtára,...

Hogyan adjam a párom tudtára, hogy mit szeretnék kapni?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy adjak neki ötleteket, minek örülnék karácsonyra, hogy könnyebb dolga legyen. Nekem "régi" vágyam, hogy meglepjen egy nyaklánccal szív medállal vagy hasonlóval. De mivel ez ilyen romantikus meg kedves gesztus lenne, eleg furcsa volna ha a szájába adnám, hogy figyi, örülnék egy szíves ékszernek.


Annak örülnék legjobban nyilván, ha ezt magától adná, már régebben kaptak tőle nyakláncot meg ékszert, de nem olyan medállal :)


Szóval, még kéri is, hogy mondjak neki tippeket, nekem van konkrétum, de ez olyan bénán hangzik. Közöljem vele mit szeretnék, aztán ha esetleg megveszi meg "dicsekedjek" el vele másoknak, hogy ohh hát igen, a párom ezzel lepett meg, micsoda romantikus lény :D értitek.


Hogy lehet ezt nem bénán közölni, vagy legalábbis ne úgy, mint aki követeli, hogy ilyet adjon es kész. Nem erre menne ki természetesen, csak nagy vágyam és olyan jól esne egy ilyen a páromtól.



2020. nov. 24. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki nyugodtan konkrétan hogy mit szeretnél. Nincs abban semmi kivetnivaló. Sokkal jobb mintha valami felesleges vackot kapnál tőle, mert félreérti.
2020. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapesetben meg is mondanám a konkrét "akaratom", csak ez olyan izé, jobb lenne ha magától adna ilyen kis romi ékszert, az úgy jobh érzés lenne mint az, hogy azért kapom mert megmondtam.
2020. nov. 24. 15:29
 3/8 anonim válasza:
93%

Es tuti azt csinálnám, hogy nézelődnék a neten és megjegyezném, hogy nézd Szívem milyen szép ez a nyaklánc. Vagy megkérdezném, hogy neki mi a véleménye róla, mert nekem nagyon tetszik

De írhatsz kívánságlistát is, amiről megvan az esély, hogy azt választja.

2020. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötlet. Az ciki lenne már, ha a listát úgy írnám össze, hogy képet is mellékelek?😅
2020. nov. 24. 15:49
 5/8 anonim válasza:
100%
Dehogy, szerintem csak örül neki.
2020. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd meg. Attól még másoknak mondhatod, hogy meglepett vele:)
2020. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salilala válasza:
100%
Az egyik barátnőddel beszélgess erről, és kérd meg hogy menjen oda egyszer a barátodhoz amikor te nem vagy ott, és súgja meg neki, hogy "szerintem a barátnőd igazán örülne egy .... mert láttam hogy nagyon tetszett neki" stb. és el is mondja a barátodnak hogy hol tetszett meg neked a nyaklánc, meg hogy melyik.
2020. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor majd közlöm vele :))
2020. nov. 24. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!