Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek egy fiúnak az...

Szerintetek egy fiúnak az ajándékot mibe tegyem bele? Tudom hulye kerdes nem kell le írni. Egyaltalan ajandek szatyorba illik vinni nekik valamit? Soha nem volt meg baratom ezert kerdezek ilyen baromsagot. Es milyen csokikat illik neki venni?

Figyelt kérdés

Vannak olyan csokik amiket nem igazan adhatok egy fiunak sem. Pl a raffaello,merci,stb az ilyeneket csak lanyoknak illik adni. Tudnatok adni otleteket milyen csokikat tudnek venni a baratomnak?

Elore is koszonom(az ertelmes valaszokat). 😊



2021. okt. 11. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Toffifee, Ferrero Rocher.
2021. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nagy táblás Milka. #1
2021. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért attól is függ, hogy hány éves vagy, mióta ismeritek egymást és mióta vagytok együtt?!

Ha régebb óta, akkor konkrétan akármit adhatsz, mert az a lényeg, hogy szeresse.

Az ajándék táska mehet, sok féle van, szóval tudsz majd olyat választani ami illik hozzá/tetszik neki.

2021. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne olyan csokikat adni? Szerintem a Merciben semmi nőies nincs, a Raffaello talán határeset. De helyette szívdesszert, Ferrero Rocher, nagy táblás Milka, Milka bonbon, Toffifee, konyakmeggy, Celebrations, After Eight, Mozart csoki, belga tenger gyümölcsei desszert, Anthon Berg csokik (alkoholos), Lindt csokik, macskanyelv...ezek között vannak olcsóbbak és drágábbak is, szerintem bármelyik jó lehet pasinak.
2021. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csakis pálinkás meg chilis csoki, azok a jó férfiasak. 🤦‍♀️


Felnőtt férfiember párom simán eleszi előlem a Raffaellomat, akkor is, ha tőle kaptam. :) Ne a reklámokból indulj ki, olyat vegyél neki, amit szeret.

2021. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne bármilyen csokit adni? Nem kell több, csak egy!
2021. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!:)))
2021. okt. 12. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!