Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan küldjek névtelenül...

Hogyan küldjek névtelenül ajándékot úgy, hogyha azt szeretném elérni, hogy hetekig gondolkodjon az illető azon, hogy még is kitől kaphatta az ajándékot?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnek szeretnék adni karácsonyra ajándékot, viszont a kapcsolatunk nagyon megromlott az elmúlt egy hónapban. Beleszeretett egy olyan fiúba, aki manipulálja és a barátai ellen uszítja, hogy egyszerűen nem veszi észre. Rengeteg olyan dolgokat tett, és mondott nekem, amiket egy normális ember nem bocsátana meg neki, de egy barát aki tudja, hogy ezeket csak azért teszi, mert a barátja elvárja tőle, és mert irgalmatlanul szerelmes, épp ésszel ilyet nem tenne. 16 év alatt nem volt rá példa.

Van egy határ azért nálam is, és 2 hónapja elmondtam neki a véleményem hogy hogyan látom én az ő kapcsolatukat kívülállóként. Természetesen bántásnak vette, és kiforgatta a szavaim, megsértődött és azóta folyamatosan kerül, ignorál és ember számba sem vesz. Ha beszélni szeretnék vele nem hallgat meg.

A bökkenő az, hogy az ajándékát még augusztusban beszereztem, és most itt van a nyakamon. Megtartani nem akarom, mert nem nekem való, valamint bízom abban ha eljuttatom hozzá, és heteken belül rájön hogy tőlem van, akkor talán valami fordulni fog benne…


Tehát ötleteket szeretnék, hogy hogyan jutassam el hozzá az ajándékomat úgy, hogy eleinte sejtése sem legyen arról, hogy esetleg tőlem kapta.


Segítségeket előre is nagyon köszönöm!



2021. okt. 20. 08:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos kibontanám. Miért ne? Sok filmet nézek de nem vagyok annyira paranoiás hogy valaki bántani akarna. Szóval kinyitnám az biztos. Ha tetszik ami benne van nem dobnám ki azonnal. Miért tenném? Azt se tudom kitől kaptam. Kidobni csak akkor ha megtudnám hogy nem kedvelem az illetőt akitől van. Ha pl ruhanemű van benne nem venném fel, mert talán nem kedvelem az illetőt szóval szerintem eltenném egy ideig amíg ki nem derül kitől van.

Tudtommal feladó nélkül is feladhatsu csomagot, legfeljebb ha nem veszi át valami miatt akkor nem lesz kinek visszaküldeni. De a postán megkérdezheted hogy biztos legyen.

2021. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!