Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit mondjak az osztályfőnöknek...

Mit mondjak az osztályfőnöknek és az osztálytársaimnak, hogyha megkérdezik, hogy miért nem akarok részt venni a karácsonyi ajándékozáson?

Figyelt kérdés

Sose szerettem karácsonyi ajándékozni az osztállyal, de általános iskolába is rám kényszerítették, mert azt mondta a tanár, hogyha én nem leszek benne, akkor az egész osztály se fog ajándékozni.

Gimi első évében még benne voltam, nem mertem megmondani, hogy nem akarok. Második évben ugye volt a covid, online, ezért nem volt.

Van még két osztálytársam, akik szintén nem akarnak ajándékozni, tehát nem lennék egyedül.

Ebben az osztályban egyáltalán nem akarnék ajándékozni, mert 9-ben kinevették az ajándékomat, és nem szeretném, hogyha ez újra megtörténne. Plusz az osztály eléggé toxikus, és csak azért vagyunk együtt, mert egy iskolába járunk, civilbe simán úgy tesznek, mintha nem látnák a másikat, csakhogy ne kelljen köszönni. Folyamatosak az összeveszések, a kipécézések, a beszólogatások, de ezeket ugye nem mondhatom, mert akkor rám szállna mindenki.



2021. nov. 13. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
Antiszociális vagy. Mégis mit szeressenek rajtad az osztálytarsaid? Nevetséges kifogás amúgy. Egy csokit is adhatsz. Azon mit nevetnek ki?
2021. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Mit adtál ami miatt ki nevettek?
2021. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%

Fúj, ezt én is gyűlöltem a középiskolában. Az egész osztály olyan semmilyen volt. Nálunk ofő még azt is elvárta, hogy puszi-puszi legyen az ajándékozó és a megajándékozott között.

Lányom ugyanígy utálta, ő középsuliban egyszer beteget jelentett, de elküldtük az ajándékot, amit vett (egy tenyérbemászó utált fiú osztálytársnak). Aztán valamikor téli szünet után ő is megkapta az ajándékát. (Egyetemen már ilyen f@szság nem volt szerencsére).

Kérdező, jobbat nem tudunk (akkor sem, ha húsz felhasználónév alatt írogatsz ide). Betegítsd meg magad, aztán ennyi.

2021. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!