Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adnatok karácsonyi ajándék...

Mit adnatok karácsonyi ajándékozásra egy fiúnak ?

Figyelt kérdés

A suliban ki kellett húzni egy embert akinek veszel ajándékot , egy fiút választottam , de nem nagyon ismerem nem beszélgettem még vele és nem tudom minek örülne .

Fiúk ti minek örulnetek ?

( a bögrét egy unalmas ajándéknak találom , tustfurdot meg parfümöt nem akarom hogy rosszként vegye )



2021. dec. 3. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Csokikat. Azt nem lehet félreérteni.
2021. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan nem értem, hogy miért erőltetik ezt az iskolai karácsonyozást.

Mennyi az összeg, amiért vásárolni kell, hány éves a fiú?

2021. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan max 4-5 ezer Ft ba vennék . 17 éves
2021. dec. 3. 23:08
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Akkor esetleg csoki, karácsonyi zokni, toll. Ezek, ha nem tetszenek neki, tovább is adhatja. Lányomék volt olyan, hogy meg is beszelték egymással, hogy ki-mit szeretne, idén pedig írhattak kívánságlistát,onnan lehet választani.
2021. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Tetris-t.
2021. dec. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
4-5 ezer? Ez a közösen meghatározott összeg vagy a saját ötleted?
2021. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tegyetek ki az osztály falára egy listát, ahova mindenki beírhatja, hogy mit szeretne, vagy hogy mi az, amit nagyon nem szeretne, hogy segítsetek egymásnak!
2021. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
14%

Nem akarok beleszólni, de én a helyedben nem költenék 4000-5000 forintot egy ember ajándékára, szerintem az már túlzás, főleg úgy, hogyha nem annyira ismered az illetőt. Nálunk mindig az 1500 Ft volt a minimum keret, de ez sem volt konkrétan megszabva, pl. hogyha az ember kézzel készített valamit a másiknak.

De szerintem mindenképpen nézzél neki DIY ajándék ötleteket. Biztosan találsz majd valami jót neki.

2021. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A mai világban már 1500 Ft bol semmit nem tudok venni sajnos csak csokit lehet nem 5000 lesz de szerintem 3000-3500 tuti

Lehet hogy valamit fogok készíteni saját kezűleg .. meg meg latom koszi a válaszokat

2021. dec. 6. 22:45
 10/10 anonim válasza:
30%

Szerintem az is tök jó, ha veszel egy olcsó vicces karácsonyi pólót vagy pulcsit, ha sejted a páciens méretét.

Én ezt fogom tenni.

2021. dec. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!