Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi húzás. Ez sok,...

Karácsonyi húzás. Ez sok, vagy pont jó?

Figyelt kérdés
Egy lányt húztam akiről nem tudok olyan sokat, azt igen hogy szeret rajzolni, és nagyon is jól rajzol. Vettem neki egy A5-ös kraft papírtömböt, csokit, gyertyát, teafüvet, és ilyen kis üvegtartóban található ceruzákat. Amikor megvettem, még reálisnak találtam, de aztán hallottam hogy valaki csokit is bögrét vesz ami nem baj, csak nem szeretnék nagyon kilógni.

2021. dec. 16. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt megbeszêlélve egy összeg?

Bögre helyett te mást vettél, még személyesebb dolgokat is, mint egy bögre.

2021. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt megbeszélve.
2021. dec. 16. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Gyertyát...Miért hiszi mindenki, hogy egy lány automatikusan örül a sírdekorációnak?
2021. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok, lehet én vagyok fura de én szeretem a gyertyákat.
2021. dec. 16. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak sírdekoráció a gyertya, vannak nagyon szép, illatos fajták is. Én is szeretem.
2021. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha még szükséges a válasz: szerintem nem sok, bár nem mindegy, hogy negyedik osztály, vagy tizenegyedik. de egyedül vásároltál, legalább felsős vagy már. szerintem amúgy olyan papír ajándékzacskóba tedd, és akkor ahogy beviszed, látod még a többiekét is, és lehet last minute is variálni.
2021. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit a 6os irt az jo otelt. Es szerintem a gyertya is szuper, en is nagyon szeretem oket :)
2021. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!