Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Valamilyen aranyos horgászos ajándékot keresek barátomnak,mivel nagyon szeret horgászni:)!. Egy telefontokra gondoltam,de nem nagyon találok olyat,ami jól is néz ki://

2021. dec. 27. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nyomdák amelyek párnára bögrére nyomtatnak, ha viszel egy egyszínű telefontokot és mutatsz nekik egy képet hogy mit és hogyan szeretnél biztos rányomtatják
2021. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Jó csak vagy:)
2021. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
*csaj
2021. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A válaszok törlésre kerültek
2021. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs vhol nagy ho-ho-ho horgaszos cucc?
2021. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ahogy #1 mondja, lehet egyedileg bármilyen képet rátettetni, ezt online webshopokban is megteheted, annyival kiegészíteném. Nekem még az jutott eszembe, hogy korábban egy haveromnak néztem óriási élethű plüsshalat ajándékként, de sokalltam rá a pénzt. A barátomnak már valószínű vennék ilyet, szerintem jópofa, mutatós az ágyban, lehet ölelgetni, stb... :DDD

Vagy például ugyanezen haverom odavan azokért színes gumihalakért, amit csaliként használnak, szinte már gyűjteménye van. Horgászboltban biztosan kisegítenének téged, ha olyat keresnél. Igaz, az annyira nem nagy értékű dolog. Akármilyen más horgászkelléknek nagyon örülne a barátod, szerintem.

2021. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csak a horgász tudja miben hisz.

Kérdezd meg.

2022. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!