Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mivel lepjem meg a páromat?

Mivel lepjem meg a páromat?

Figyelt kérdés

Elég hullámvölegyes időszakon vagyunk túl, és elterveztem h mostantól igyekszek mindent is megtenni a kapcsolatunkért és szeretnék neki apró,cuki,személyes meglepetéseket okozni.

Ma pl azt csináltam h lerajzoltam a macskámat és a rajz hátuljára írtam neki egy aranyos kis szöveget (neki nincs háziállata, de az én cicámat nagyon szereti és mindig kéri h fotózzam le, hívásban mutassam meg,ha nálunk van akk pedig játszik vele, múltkor együtt vásároltunk és kifaggatott h milyen jutalomfalatot szeret és másnap meglepte őt a kedvencével, szóval nagyon nagy spanok lettek)

Holnap pedig viszek neki reggelit a suliba (új recept amit tiktokon láttam). Osztálytarsak vagyunk a gimiben.

Vmi ilyesmi hasonló ötleteket tudnátok adni?

Fiúk, ti minek örülnétek, illetve van-e olyan emléketek amivel barátnőtök meglepett és tetszett?


2022. febr. 6. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ne legyél hülye! Én azt szeretem ha az asszony normális, nem csinálja a szokásos csajos baromságokat. Ha igent mond akkor az igent jelent, ha nemet, akkor nemet, nem kell nekem kitalálnom hogy mi a fenét akar éppen.

Meg persze ott a sex... azzal minden gondot is meg lehet oldani! :D

2022. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Milyen kedves primitív komenteket kaptál eddig, ez ennek az oldalnak a szépsége. :)

Tehát: ez a cicás ötlet nagyon aranyos, figyelmes volt. Apró kis szöveges üzenetek szerintem szuper ötletek, ezeket feldobhatnád esetleg valami humoros vonallal is akár. Pl. Jobban szeretlek, mint kövér gyerek a repetát... vagy ilyesmi :)

Esetleg apró kis csoki, vagy dobozos üdítő/energiaital, sorsjegy, hajgumid befújva a parfümöddel (kis üzenet mellé valami olyasmi, hogy addig is még nem találkozunk, kölcsön adom hogy közel érezz magadhoz)

Ha van közös dalotok, akkor írd le a youtube linket hozzá. Juttass eszébe közös emlékezetes vagy vicces pillanatokat.

Hívd meg egy közös pizza/palacsinta/melegszendvics vagy valami egyszerűbb kaja készítésére, egy jó vígjátékkal utána.

Nekem ilyesmik lennének az ötleteim. :)

2022. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Négyes, te minden bizonnyal lány vagy. Esetleg búza. Ezek tipikus nyálkás csajos ötletek, amire egy férfi / fiú kényszeredetten mosolyog miközben belül arra gondol, bazze, egy üveg sörnek több haszna volna.
2022. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

#5-ös szerintem az előző kommentek pedig idióta hímsoviniszta kommentek voltak, amelyek olyan szintre alacsonyítanak le kollektíven minden fiút-férfit, kortól függetlenül, hogy minden örömforrás a piából és a szexualitásból ered.

De szerencsére nem minden férfi ilyen, bármilyen hihetetlen, de vannak akik a szeretett nőtől értékelik és szívesen veszik az apró meglepetéseket és törődést.

Nem kell hozzá melegnek lenned, hogy érzelmeid legyenek. Nem az a férfi, aki ilyen szövegekkel jön, mint amiket itt írtatok.

2022. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Igen, akkor kedves kérdező, vegyél neki egy tálca Arany Ászokot, meg ne vegyél fel bugyit estére. El lesz ragadtatva a partnered... legalábbis akkor ezek szerint ez a férfiak vágya, mert ha nem akkor vagy meleg, vagy pincsikutya.

(irónia, mert eszem megáll komolyan)

2022. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Én nem ismerek olyan férfit, aki örülne egy karton sörnek :D

Pedig sokan szeretnek inni rendesen, nem is igazán romantikus, érzelmes típusok. De ez még nekik is gáz lenne.


Úgyhogy inkább maradj a kedves gesztusoknál :) Szerintem a reggeli túlzás. Én nem biztos, hogy szeretném, ha a suliba hozna nekem valaki kaját. Inkább suli után egyetek egy sütit közösen.

Meg igazából nem írtad le, hogy mi a probléma. Szerintem inkább meg kéne beszélni, mindkettőtöknek változtatni, ha kell, és nem ajándékokkal elkendőzni.

2022. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!