Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Esküvőre illetve ballagásra...

Esküvőre illetve ballagásra mi lenne szívhez szóló ajándék egy hozzám közel álló személynek? Vagy aminek tényleg tudna örülni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
10, ha ismerné, szerinted idegeneket kérdezne a gyk-n?
2022. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

Ötleteket gyűjt. Attól még ismerheti, de 14 éveseknek már nagyon nehéz ajándékot venni,akkor is ha jól ismeri az illetőt.

Tudod, ez ilyen az még azért nem menő mert nem olyan, mint a barátnőmé, a harmadik meg azért nem jó, mert nem márkás, stb...

Nagyon átérzem a kérdező problémáját. Nehéz már ennek a korosztálynak örömet szerezni. :(

2022. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Ezen én is mindig elgondolkodom....Ajándékot annak adok, akit szeretek. Ha szeretem, ismerem, ergo tudom minek örülne.
2022. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
Ennyire ne általánosítsunk!
2022. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Egy boríték benne pénzzel.
2022. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Húha az a #2-es jó értelmes választ adott
2022. jún. 11. 22:07
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az extrás csokroknak nagyon szoktak örülni ballagáskor. Például, mikor mindenféle bonbon van virágnak megcsinálva vagy pénzből hajtogatják a virágokat, vagy, ha olyan a kapcsolatotok és a ballagó beállítottsága valamilyen kis piás üveget is belecsempészhetsz a csokorba. Egyik ismerősöm ilyet kapott a gimis ballagására tőlem: [link]



Bár tudom, hogy sokaknak ez "tabu" téma, de szerintem esküvőn a pénznek örülnek a legjobban, ha nagyon személyeset akarsz, vegyél egy kis valamit és rakj hozzá pénzt... Ez szerintem nagyon jó, nem kell feleslegesen pénzt kidobni és bármi személyeset írhatsz bele + látszik, hogy azért foglalkoztál a témával: [link]

A másik hasonló, ha egy képkeretet veszel, amibe egy olyan fotót raksz, amit te csináltál a párról és a sarkokhoz ízlésesen behajtogatod a pénzt.

2022. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%
Igaz 16 éves vagyok, de pl szülinapomra én MINDIG könyvet vagy kreatív ajándékot kérek vagy valami apróbbat, esetleg könyvesboltba kártyát. Most pl gyémánt kirakót kértem keresztszüleimtől, illetve csak említettem hogy nagyon tetszik
2022. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 NTBS ***** válasza:
73%
Egy közös emlék megörökítve. Pl. Bögrén, kulcstartón, stb.
2022. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!