Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Az ajándékozás mit jelent?...

Az ajándékozás mit jelent? Mit jelképez?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy mit jelent az hogy ha valaki ajándékot ad-kap valakitől?!

Pl születésnap(ok)kor miért adunk ajándékokat?

Vagy karácsonykor (legtöbbször) miért ajándékozzuk meg egymást?


(Leginkább ez a 2 ünnep jelentősen érdekel)


Én amúgy nagyon szeretek ajándékokat adni, meglepni a masikat valami pont olyannal amit szeretne, amire vágyik, amit hasznosan tud használni, vagy éoo ő jut eszembe róla hogy neki pont jó lesz, illik hozzá..


De nem az én szemszögemből nézve mit jelent az ajándékozás?



2022. aug. 31. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A karácsonyi ajándékozás azt jelképezi, amikor a bibliai három királyok elmentek az újszülött Jézushoz, és ajándékokat vittek neki.
2022. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak én gondolkodom így, de szerintem nem kell ezt túlbonyolítani. Azért adok a családtagomnak a születésnapján ajándékot, mert ezzel fejezem ki, hogy szeretem, és örülök hogy velem van. Ez persze nem azt jelenti hogy máskor/máshogy nem fejezem ki a szeretetem felé, de ez már más kérdés.
2022. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Jó benyomás keltés.
2022. szept. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!