Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fura ajándékozás a párom...

Fura ajándékozás a párom szüleitől, ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal még csak pár hónapja vagyunk együtt, jelenleg otthon él a szülinél (30 éves). Ő a családtagjainak 8-9 ezer forint/fő értékben vásárolt ajándékot, én is segítettem ebben neki, mondtam neki, hogy beszállok és így együtt adjuk, de nem fogadta el. Így én külön vettem Stühmer szaloncukrot, készítettem bejglit meg zserbót és azt "ajándékoztam". Bár nem vártam, de kaptam én is ajándékot, aminek nagyon örültem, megköszöntem, de miután jobban megnéztem... kaptam egy ferrero rocher bonbont, aminek egy hónapja járt le a szavatossága, kaptam egy illatgyertyát és egy bögrét aminek a belseje csupa por volt, az alján a címke pedig el volt sárgulva meg le volt már kopva a mosogatástól. Szerintem a szekrényből kivettek valami dolgot, amit úgysem használtak és azt ajándékozták nekem. Elég furán érzem magam emiatt, mert akárhányszor náluk voltam mindig vittem valami sütit, sose mentem üres kézzel. Ti mit gondolnátok ezek után?
2022. jan. 1. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom, megköszönted. Ezzel el is van intézve. Aztán azt csinálsz vele, amit akarsz.
2022. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
Azt, hogy ahány ház annyi szokás. Én pl sehova nem viszek semmit. Mert idegen tőlem. De nem is várom el, hogy hozzanak. És ismerek olyat is, aki tovább szokta adni az ajándékokat vagy a saját tárgyaiból ad valamit és nincs bajom ezzel.
2022. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
77%
Így sikerült nekik, gyorsban akarták letudni a dolgot
2022. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
Lehet utálják a zserbot vagy a bejglit kitudja
2022. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem esne jól, de nem csinálnék belőle ügyet. Ha már hosszabb a kapcsolat és hasonló ajándékot adnának rosszabbul esne.
2022. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Az exem anyjától az első karácsonyra konyharuhát, gumikesztyűt meg edényfogót kaptam, Téged megtiszteltek.
2022. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Lehet csak nem számítottak hogy viszel valamit,hisz mint írtad nem vagytok rég együtt.Egyszerüen nem akartak szégyenkezni,akartak vmit adni.Így sikerült.Jövőre nyilván jobban készülnek...
2022. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
90%
Az elsö kapcsolatomban volt olyan, hogy karácsonykor felugrottunk az akkori párom nagynénjéhez, és vittünk neki valami ajándékot. A párom vette, de mivel együtt vittük fel, ezért együtt adtuk oda. A nagynéni csak a páromnak készült ajándékkal, ami nem is volt furcsa, mert nem számított rám, nem volt megbeszélve, hogy én is megyek, és amúgy sem voltunk olyan közeli kapcsolatban. Ezért aztán gyorsan le is kapott a polcról egy rexona sprayt (ez 25 éve volt) és azt adta oda. Mind a hárman láttuk, hogy ezt nem nekem szánta, csak így jött ki a lépés, hogy ö is adjon valamit, de megköszöntem szépen és nem csináltunk ügyet belöle. Szerintem te se csinálj. Legközelebb majd nem viszed oda az egész tepsi bejglit és ennyi. Nem ezen fog múlni a kapcsolatod jövöje a pároddal.
2022. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
84%

Tényleg "fura".

Tudják, hogy együtt vagytok, gondolom azt is megbeszélték, hogy te is mész majd karácsonykor - ezért nem kelthetett nagy megdöbbenést, hogy lám: tényleg felbukkantál.

Ahogy te segítettél a pasinak az ajándékok kiválasztásában, ugyanígy a családja is megkérhette volna, hogy vegyen neked valamit a nevükben, amit majd ott kapsz meg.

Ez a bamba meg végignézte, hogy te készülsz, sütsz, vásárolsz, de nem szólt volna, hogy figyelj: egy német diszkontos bonbonnál nagyobb ráfordítást nem ér a dolog, ne strapáld magad, talán majd jövőre...

Bunkó egy társaság, a fiút is beleértve, sajnálom, de én így látom.

2022. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Gyorsan valahogy emg akarták oldani.
2022. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!