Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nem szeretek karácsonyra...

Nem szeretek karácsonyra ajándékozni ez normális ti szoktatok?

Figyelt kérdés
Minden évben ugyan az van veszek tusfúrdős csomagot kb 3000ft értékben anyáméknak meg unokatesómnak kb 6főnek. Nálunk családban szinte kötelező ajándékozni de én ebbe úgy belefáradtam már tik hogy vagytok ezzel?

2022. dec. 8. 13:47
 1/6 anonim válasza:
100%
Tik... azigen xd és amúgy kapni szeretsz, csak adni nem?:D
2022. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerencsére nálunk ez a tusfürdős-zoknis meg hasonló körök elképzelhetetlenek lennének.

Mondjuk mi is rövidre zártuk: előre le vannak egyeztetve az ajándékok, a meglepetés nem hiányzik, de így mindenki pont azt kapja, amire vágyik.

2022. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lassan illatszerboltot nyithatnék, ha lejárt tusfürdőkre volna igény.

Néhány rokontól minden évben ugyanazt kapom. Van 5-6 éves is. Ki kellene dobnom mind.

Én nagyon rosszul ajándékozható vagyok. Örömmel adok szeretetet, és jól esik, ha más is hasonló. Meghatódok, hogy gondol rám.

Még akkor is, ha rutinból veszi, szinte kötelességből. De akkor is…


Viszont két dolog szokott lenni a bajom:

1. Ha praktikus, akkor ez mitől ajándék

2. Ha nem az, akkor mit kezdjek ezzel a hülyeséggel

Nem vagyok rá büszke.

Adni viszont én úgy szeretek, ha átgondolom, milyen ember a másik. Legyen valami kapcsolat a tárgy és közte a kézzel foghatón túl is.

Na, mennyivel rendesebb vagyok én! :DDDD

Nem.

2022. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig örülök a tusfürdőknek, bár nem karácsonyra szoktam kapni, hanem anyám begyömöszöli a pakkba, ha meglátogatom. Miért nem használjátok el? Tök drága. Akár kéziszappannak is lehet.
2022. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
Én szeretnék, csak nincs kinek ajándékozni.
2022. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ajándékozz nekem
2022. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!