Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Horgászok, ti milyen ajándékna...

Horgászok, ti milyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek szeretnék ajándékot venni, akinek az elsőszámú hobbija a horgászat. Viszont én egyáltalán nem értek hozzá. Fogalmam sincs milyen eszközöket, csalit stb. használ és nem is akarom megkérdezni, mert az túl egyértelmű lenne.

Van olyan dolog, ami kapcsolódik a horgászathoz, és bárki tudja használni?

Előre is köszönöm!



2023. febr. 19. 19:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
96%

Hello. Bár én nem vagyok nagy horgász, csak kezdő, de azt mondom, csalinak biztos örülne. Van a horgászboltban ezerféle, válassz ki egy harcsásat vagy keszegeset, az biztos jó lesz. Szerintem pecabotja már biztos olyan van, ami a kedvence, azt nem fogja leváltani. Esetleg egy halászbicskát is adhatsz neki, az mindig hasznos.

Remélem, tudtam segíteni.

2023. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
halas bicska is van, halat formáló szép kis darabok
2023. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
93%
Egyedi készítésű kapásjelző.
2023. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Üveghalat.
2023. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Fater ilyet kapott egyszer

[link]

2023. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Remélem nem pontoztok le, ha elmesélek egy történetet ami a kérdésről az eszembe jutott. Apukámnak a horgászat a hobbija, nagyon nagyon szereti. Így hát gyerekkoromtól kezdve ha szülinapja volt, akkor én valami horgászos dolgot vettem neki, bementem, és vettem valamit ami megtetszett, valami zsinórt aminek szép volt a csomagolása, vagy egy dobozt, vagy egy műcsalit aminek tetszett a mintázata.

Aztán egyszer már huszonéves koromban, egy ilyen ajándékkeresésnél megkérdezték a boltban, hogy mit keresek- és kérdéseket tettek fel, folyóvízben horgászik vagy állóvízben, ragadózó halra vagy nem stb.. ööö mondtam jó pár kérdésre.. háát nem tudom. Mire az eladó,.. sok pénzt el lehet itt költeni úgy hogy a megajándékozott nem tudja hasznát venni :)

Összefoglalva- ez alapján azt mondanám ha nem tudod a részleteket, akkor lehet, hogy valami általánosan kapcsolódó lenne jó. Apukám halas pólónak, Magyar Horgász előfizetésnek is örült.

2023. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudni kéne hogy mire horgászik és milyen módszerrel mert pl hiába veszel kapásjelzőt annak aki match horgászik vagy perget.
2023. febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Éves bérlet.
2023. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Én elektromos kapásjelzőnek örülnék....
2023. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Ismerős horgászdobozt kapott. Nagyon örült.
2023. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!