Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyósom leszólta az ötletemet,...

Anyósom leszólta az ötletemet, igaza lehet?

Figyelt kérdés
Férjem 35.születésnapjára gondoltam veszek neki görögdinnyét. Kedvenc gyümölcse és rég nem evett. Anyósom viszont leszólta, mert szerinte ez nem elég meghitt és röhejes. Nem kértem ki a véleményét de mégis ecsetelte. Gáz ajándék lehet ha egyébként örülne neki?

2023. máj. 18. 16:50
1 2
 11/14 anonim válasza:
68%

Emberfüggő, és a férjedet te ismered. Az enyém odalenne érte, májusban a jó(!) dinnye azért még különlegességnek számít. Én félnék is kísérletezni vele. Viszont ha amúgy szoktatok ajándékozni, akkor csak a dinnye magában olyan, mintha csak tortát kapna az ünnepelt.

Én például az ananászt kedvelem, minden alkalomra kapok a ajándék mellé egy méretes ananászt, mert magamnak csak úgy nem szoktam vásárolgatni, ahogy a primőr gyümölcsöket sem erőltetem.

2023. máj. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz egyáltalán, de valamit még adhatsz pluszba.
2023. máj. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 qborka válasza:
45%

Szerintem teljesen rendben van, hiszen ő szereti,és az ő születésnapja.


Egyébként finom volt? Nem most van szezonja, legalábbis Magyarországon.

2023. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem vicces :D

Ha van humora hozzá, és amúgy nincs szükségetek semmire.

2023. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!