Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Vittetek valamilyen virágot...

Vittetek valamilyen virágot vagy bonbont a tanárotoknak/tanáraitoknak alkalmakkor?

Figyelt kérdés

Ezen a héten pénteken lesz az évzárónk, azaz a bizonyítványosztás, és úgy döntöttem, hogy az osztályfőnökömnek, és az igazgatónőnek szeretnék virágot vagy csokit vinni.

Viszont nem tudom, hogy melyiket vigyem, mert állítólag egész hétre meleget mond, és a csoki félek, hogy el fog olvadni, mert reggel buszoznom kell egy órát, de szívem szerint inkább virágot vinnék mindkét tanárnak.

Az osztályfőnökhöz biztos hogy hamar odajutok, de az igazgatónőnek mikor tudnám odaadni (úgy értem hogy mikor menjek oda hozzá?)


2023. jún. 19. 12:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jó, lehet hogy kicsit túloztam, igazából jobban inkább a közösségi szolgálatos papírban segített, de szerintem ha többet nem is, attól viszek neki, mert nagyon kedvelem, és nagyon szimpatikus is.


Volt olyan hogy amikor elmaradt az első óránk, de mi lent ültünk az aulában pár barátnőmmel, mert nem volt későbbi buszunk, odajött hozzánk es megsimogatta a fejem :)

De egyébként én tagja vagyok a tánccsoportunknak, pedagógusnapon léptünk fel először a tanárok meglepetéseként.

2023. jún. 21. 19:41
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy mikor menjek oda hozzá.
2023. jún. 21. 19:45
 13/13 NTBS ***** válasza:
Tegnap is kaptam.
2023. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!