Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki káros szenvedélyek nélkül, szimplán csak “várja” a létezése végét?

Figyelt kérdés
A 40-es éveim elejére kiégtem, minden szempontból. Nagyjából a barátaim is. De míg ők sokat isznak, drogoznak, cigiznek, nekem nincs káros szenvedélyem mert még ahhoz is depressziós vagyok, hogy bármit fogyasszak. Más is van ezzel így?
2023. ápr. 7. 02:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, bár még csak a harmincas éveimben járok. A szüleim meghaltak, családom nincs. Nincs már semmi dolgom ebben a világban. Anyukámat ápoltam sokáig, az ő támasza voltam. Amióta meghalt, csak lézengek ebben az életben. Keresem a jó dolgokat, sokat utazok, nyaralok, moziba, színházba, kiállításokra, koncertekre, fesztiválokra járok. De ki vagyok égve, mindig úgy fekszem le, hogy azt kívánom, hogy többé már ne keljek fel. Nyűg az élet. Mennék már innen nagyon.
2023. ápr. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nagyon szomorú, hogy īgy érzi magát az ember.
2023. ápr. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok tele betegségekkel.2x akartam ongyilkos lenni sajnos nem haltam meg. Szamomra annyi oromforrasom van hogy van egy kutyam es kesz ennyi beteg vagyok minden nap szarul vagyok es egy vsoro troger szenvedek elobb utobb ugyis elmegyek nem varok evtizedeket. Csalad sajat haz tats gyerek normalis elet szamomra lehetetlen e nelkul nimcs ertelme elni mert ez csak kinlodas. Elegem van rohadtul.
2023. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok en alkesz lettem a depresszio panik szorongasom miatt mert elnyomta es nem ereztem szarul magam. Tobbszor detoxba jartam meg ilyenek. De 2 eve nem.iszom elkezdek inni es addig nem.allok meg mig ossze nem.esek. cigiztem tiz evig 1 evre leszoktam de a stressz miatt most vissza ertelme nincs de ugy is megaakrok doglemi szoval mindegy.
2023. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen káros szenvedélyem nincs. Jelenleg az öngyilkosság szélén állok. Járok pszichológushoz, de még most kezdtem. És ritkán is van időpont...

De ez nincs összefüggésben azzal, hogy nem iszok alkoholt pl. Nem cigizek, soha ki sem próbáltam.

Nem szedek gyógyszert, csak ha nagyon muszáj.

2023. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hónapok óta nem gyújtottam rá, valahogy nem is hiányzik, pedig volt időszak, amikor egyiket szívtam a másik után.

Néha borozgatok, de sosem ütöm ki magam.

Én is várom, hogy vége legyen. Sokat gondolok rá, hogy tennem kéne érte.


Úgy érzem, elfáradtam. Már nincs bennem harag, sem gyűlölet, vagy egyéb negatív érzés. Amit akartam, elértem, pedig minimalista vagyok a javából. Családom nincs, barátok is elkoptak már.


Mindenféle indulat nélkül tudom azt mondani, hogy köszi, nekem ennyi elég is volt itt.


Korábban -ha beszéltem erről esetleg valakinek- sosem értettek meg, a maga morbid módján örülök, hogy itt találtam "sorstársakat".

36 éves vagyok

2023. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alkat kérdése.

Nincs rossz életem, de elég súlyos gondok vannak az életfelfogásommal. Telefon, maszturbálás és szerencsejátékfüggő vagyok. Ezekbe menekülök.

2023. ápr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!