Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit tudnek keresztgyereknek...

Mit tudnek keresztgyereknek venni?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk egy par a keresztapaval, es o mar vett neki fulbevalot. Mit tudnek venni egy kislanynak?

Barmi otlet? Mindent szivesen meghallgatok:)


2023. aug. 25. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Képes Biblia, medál, nyaklánc (későbbre), vagy akár fülbevalót is vehetsz, a legtöbb kislánynak nem egy van. Adhatsz utalványt is, vagy ami a szülők szerint jó lenne, manapság már nem csak ünnepélyesebb ajándékokat szokás adni.

Illetve a gyerek ruháját is a keresztanya szokta állni hagyományosan.

2023. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Én is a ruhácskát álltam, de érdemes a szülőket megkérdezni, minek örülnének.


Jó, hogy egyeztettél a keresztapával, itt volt balhé, mert apuka egyik random haverja volt, aki azóta se tartja a gyerekkel a kapcsolatot, de nem ks vett semmit a gyereknek, a templom előtt mondta nekem, h adjuk már közösen a ruhát, mert ő nem gondolt arra, hogy kell ajándék...

2023. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 11 éves volt amikor meg lett keresztelve és akkor lettem hivatalosan a keresztanyukája.

A ruhát nem én vettem mert már volt neki, kapott tőlem nyakláncot és egy könyvutalványt

2023. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ékszert/ruhát
2023. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!