Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ciki antikvár könyvet adni...

Ciki antikvár könyvet adni karácsonyra?

Figyelt kérdés

Az illetőnek rendeltem egy könyvet karácsonyra, ami szerintem nagyon tetszene neki, de sajnos csak antikvár formában lehet már kapni. Nem tudom milyen állapotú lesz, de nyilván látszani fog rajta valamennyire hogy nem új.

Ez mennyire gáz? Ti zokon vennétek? Nagyon illetlen?



2023. okt. 14. 21:24
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Ha szerinted szeretni fogja a könyvet akkor nem azon fog múlni, hogy hogyan néz ki. Egyébként tapasztalatból mondom, hogy változó ezeknél a könyveknél, hogy a borításuk mennyire jó, szoktak jobb és rosszabb kinézetű könyvek is lenni, bár azok se rondák, csak valami kisebb sérülés van rajtuk.
2023. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy add át, hogy büszke mosollyal megemlíted, hogy nagy nehezen egy antikváriumban bukkantál rá. Akkor nem éri meglepetésként. De ha jó fej, akkor a könyv beltartalmát fogja értékelni, nem az állapotát.
2023. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz
2023. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám, mert tudnám, hogy szakítottál rá időt, hogy olyasmit találj nekem, aminek szerinted örülnék, és nem bementél az első boltba, az első random könyvért.
2023. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon díjaznam, hogy utána jártál és bárhonnan is, de szereztél egy példányt. Egyáltalán nem ciki. Sőt! (ráadásul én imádom az antikváriumokban kapható könyveket).
2023. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy szeretné azt a könyvet nem baj.
2023. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem. Egy csomó könyvet csak antikváriumból lehet beszerezni. Ha kicsit ramaty a borító, akkor készíts hozzá egy levehető borítót. Az is fokozza az ajándék egyediségét és kifejezi a törődésedet.
2023. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Mi egy jó régen kiadott trilógia 3. részét csak antikváriumban tudtuk beszerezni a nagynénémnek karácsonyra. Nagyon örült neki:) A könyvnek is, és a figyelmességnek is, hogy emlékeztünk rá, amikor mondta, hogy milyen kár, hogy a 3. részt sehol nem kapni.
2023. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, plusz én még Vinteden is megpróbálnám, hátha valakinek van eladó példánya szép állapotban. :)
2023. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta vadásztam két könyvet, a lányom megtalálta antikváriumban.

Én örültem neki, nagyon.

De tény, nem mindegy, mit adsz onnan. Ha olyant, amihez azért hozta lehet jutni nem használt állapotban is, az csak arról szól, hogy olcsón akartad letudni.

2023. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!