Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vennétek egy olyan lánynak...

Mit vennétek egy olyan lánynak, akinek mindene meg van?

Figyelt kérdés

Mindene, csak a szeretet nem a szüleitől…

A tipikus osztálykarácsonyi húzás, 2500-3000 Forintos kerettel, amit mindenki meg tud magának engedni. Izgatottan vártuk, én egy nagyon aranyos lányt húztam, de fogalmam sincs, mit kellene neki vennem.

Mindene meg van. Drága ruhák, cipők, designer táskák…


Szeret edzeni, sminkelni. Ha jól érzékeltem, a monokróm dolgokat kedveli, egysíkú, krémszínek fele mozog, ha elhagyja néha napján a fekete színt. Egy 17 éves lányról van szó.


nov. 11. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
DM ajándékkártya?
nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem is ajándékkártya pl az árkádba és akkor később ha már szüksége lesz valamire, felhasználhatja. Vagy kérdezd meg a barátait hátha van mégis valami amire vágyik.
nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Valami jópofa dolgot, amire, ha rápillant, elneveti magát.
nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pepcoban vannak cuki dolgok.

Gyertya, bögre, vicces karácsonyi dolgok

nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami kedves karácsonyi apróság? Gyertya? Világok lángja oldalán gyönyörű szójaviasz gyertyák vannak és kellemes az illatuk.

Valami különlegesebb édesség esetleg? Melóban mi is húztunk, kolléganőm imádja a kávét,az édességeket és egyszer elejtette, hogy az Instagramon látott csokiba mártott pillecukrot,de sehol sem talál - én találtam, úgyhogy olyat (is) kap.

Az ajándék kártya is jó ötlet.

nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!