Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy olyan lánynak...

Mit vegyek egy olyan lánynak akit már jó ideje nem láttam, és mindene megvan?

Figyelt kérdés
28f
2012. aug. 16. 16:47
 1/4 anonim válasza:
Valami olyat ami nincs neki:) A csajok szoktak örülni például egy plüssállatnak, egy jó könyvnek...persze ez függ attól is, hogy milyen kapcsolatban voltatok és most milyen apropóból találkoztok újra. Én bemennék egy ajándékboltba a helyedben...esetleg egy szép toll...ilyesmik.
2012. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Milyen alkalomból? Randi?

Szerintem pont nem venni kéne, hanem valami egyedi élmény (nem szexre gondoltam :) vagy program. Mondjuk ha Bp-en vagytok, menjetek el csónakázni a Ligetbe vagy bobozni Esztergomba. Olyat csináljatok, ami új, de szted tetszene neki. Kopaszi gáton hekkezés, krémes a Ruszwurmban, hajózás - a bkk-val tuti élmény ;)

2012. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attól függ milyen alkalomból ha csak szimplán azért akarod meglepni mert találkoztok és nem randi vagy pl. születésnap akkor vegyél neki valami plüss állatot vagy virágot ezekkel nem lehet mellé nyúlni. Ajándék boltba lehet kapni jópofa dolgokat. Vagy névre szóló bögrét, kulcstartót, macit. Esetleg névre szóló nyaklánc(ha van rá pénzed)
2012. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy csokit, annak tutira örülni fog :)
2012. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!