Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapi ajándék 19 éves...

Születésnapi ajándék 19 éves lánynak, ha mindene megvan?

Figyelt kérdés

Ami szerintem ki van lőve:


-ruha, cipő, smink, ékszer (rengeteg van neki és ünneptől függetlenül megkapja, amire éppen szüksége van)


-könyv, hobbival kapcsolatos cuccok (mindene megvan, de nem nagyon van rá ideje, könyveket nemrég vett, hogy “majd ha ráérek, akkor elolvasom”)


-fodrász, kozmetikus, körmös (egyébként is jár, ha akar)


-pénz (kiskorától kezdve gyűjti, van neki bőven, de nem nagyon költi semmire, mert elmondása szerint nincs szüksége semmire)


Úgyhogy tanácstalan vagyok...Mindig adunk valami kis személyesebb ajándékot egymásnak, de mellé szoktunk vásárolni is. Nálunk ez a szokás a családban, ő is mindig ad nekünk. Tortája és vacsora is lesz otthon. Esetleg van valakinek valamilyen ötlete?


2018. márc. 29. 23:23
 1/6 anonim válasza:
Szerintem adj neki egy képet. Egy közös képet kinyomtatva, egy képkerettel.
2018. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs meg mindene!

Az a saját készítésű ajándékod, amit szeretettel adsz, még nincs meg neki!

2018. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindene megvan, érd be a személyes ajándék adásával. Annak semmi értelme, hogy csak úgy vegyél neki "valamit", mert illik, meg így szokás.
2018. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg belépő valamilyen, az érdeklődési körébe "passzoló" műsorra, rlőadásra?
2018. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valamit mindenképpen szeretnék venni neki, mert nálunk ez a szokás. Ő is mindig vesz mindenkinek, nem is kevés pénzért, ezt szeretném viszonozni, valamit tényleg valami olyasmit szeretnék adni, aminek örül és hasznát is veszi. Emellé mindig adunk valami személyesebbet is, de az sem sokkal egyszerűbb...Halmokban állnak itthon a kézzel készített képeslapok, gyertyák, képkeretek, párnák, rajzok stb...Az ember nyilván ennek is örül, mert kedves gesztus, szép, mennyi idő meg energia van benne, de ha az ember őszintén belegondol, akkor igazából ez is csak egy új porfogó, max. szívesebben nézel rá, mint pl. egy olyanra, amit az ikeában vettél. Én utoljára pl. egy drága parfümöt és egy kézzel készített ékszerdobozt kaptam tőle.


Azon én is gondolkoztam már, hogy valamilyen belépőjegy vagy valamilyen program jó lenne, de igazából nem jár el sehová...se koncertre, se színházba, se szórakozni, semmi ilyesmi. Ő inkább ilyen itthon ülős típus és rengeteget tanul is, szóval ideje se nagyon lehet rá gondolom.

2018. márc. 30. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Vehetnél neki egy jó minőségű, szép táskát.😀
2018. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!