Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mikulás húzásra ajándék ötletek?

Mikulás húzásra ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Verset tudok írni a személyről, ezzel nincs gond. Az ajándékkal vagyok inkább bajban. Amit tudni kell arról, akit húztam: nagyon jó sportoló, kedvenc sportja a kosárlabda és ebben ő a legjobb (persze, biztos, hogy vannak nála jobbak, de a suliban és egy egyesületnél ő a legjobb, értitek). Nem tudom, hogy mit vegyek neki azon kívül, hogy csoki. És bögrét egyáltalán nem akarok, mert az túl egyszerű és nem hiszem, hogy örülne neki. Tehát valakinek van valamilyen ötlete, hogy mit vegyek szegénynek? Nagyon megköszönném, ha segítenétek!:)
nov. 13. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami finom tea? Ez is elég elcsépelt, de sokan szeretik.
nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Kosaras kártyát.
nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csoki gyanánt energia szeletek/protein szeletek nem lehetnek rossz ötletek.

Gondolom fiúról van szó. Ettől független egy meleg pléd sem lehet rossz ötlet valami semleges, vagy sötét színben.

Kulcstartó, esetleg egy póló…

Utálom ezeket a húzásokat, nehéz low budgetből egy ,,idegennek” vásárolni

nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most rá vagyok kattanva a zsugorkára, minimális költségvetésből lehet egész jópofa medálokat, kulcstartókat készíteni, akár névre szólóan is. Ilyen biztos nem kapható bármelyik boltban.
nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Beststuff.hu-n nézz szét, szerintem vannak muris cuccok,nagy a kínálat 😉
nov. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!