Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 14 éves lánynak,és egy 15...

14 éves lánynak,és egy 15 éves fiúnak ajándék 2000 Ft értékben?

Figyelt kérdés
nov. 15. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megtortent a mikulashuzas? Egyre korábban kezdődik
nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Karácsonyi zokni benne csokival
nov. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első! Az osztályomban én voltam az egyik első, aki kérte, hogy minél hamarabb húzzunk. Ennek az az oka, hogy szeretnénk átgondolni, mi is az az ajándék, aminek a másik örülne egy sima csoki-bögre kombó miatt. Ennyi idő alatt még puhatolózásra is van idő!


Kedves kérdező!

Ebbe a korban a lányokat nagyon könnyen meg lehet fogni egy bekuckózós szettel. Pléd, esetleg egy égősor, bögre (ezzel magamat hazudtolom meg fentebb? 😆 Na mindegy, ebben a formában én pl. örülnék neki) és tea válogatás/forrócsoki. Mellé persze becsúsztatható egy-egy a kedvenc édességből.

Ajánlok még könyveket is, amennyiben a leányzó szeret olvasni. A moobius kiadónál pillanatnyilag akkora akció van, hogy könnyedén találhattok könyvet, ami belefér ebbe az árba.

Még néhány dolog felsorolásképp:

gyertya, meleg zokni, karkötő/nyaklánc, telefontok, charm a telefonra, esetleg egy színtelen szájfény, ami tényleg csak arra van, hogy csillogjon. Sütős kellékek, én ennek is nagyon örültem, amikor ezt kaptam. Pedig előtte nem gondoltam arra, hogy ilyet adjak.


Fiúknak azt hiszem, mindig egyszerűbb volt örömöt okozni egy-egy ilyen alkalommal. Nekik a töménytelen édesség is megteszi általában. De ide is belehet csúsztatni a focis kártyákat, telefontokokat és egyéb ilyen apróságokat.


17/L

nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Édes istenem! Mondd meg annak, aki ezt kitalálta, hogy:

1. Sajnos az árak nagyon elszaladtak, már szinte egy minőségibb csokimikulást se lehet ennyiből venni. (Nem, ez akkor is így van, ha Magyarországon a legtöbb helyen a fizetéseket azért sajnos nem emelték hozzá az árakhoz).

Egy normálisabb telefontok is már több, mint 2000, és ahhoz manapság már tudni kell a telefon pontos típusát is, mert minden modellhez más és más a telefontok. (Bemész egy telefontokokat (is) árusító, értékesítő üzletbe és meglátod, hogy eláll a lélegzeted, annyi féle telefontok lesz. Telefontípusonként, sőt, pontos altípusonként más és más. Egy közös azért lesz bennük: aligha lesz egy is 2000 alatt.

nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Óvszer. Nemcsak olcsó és hasznos, de szükséges is!
nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2000 Ft-ból 1-2 csomag jobb fajta édességet tudsz kihozni, mást nem. Bár már egy kis doboz Lindt csokigolyó is ennyi vagy még több.


Az ilyen bekuckózós szett meg stb nagyon jó ötlet, de az minimum a duplája a keretnek. Egy olcsó pléd majdnem ennyi vagy ennyi, égősort nem is kapsz, tea/kávéválogatást se nagyon vagy akkor már más nem fog mellé beleférni. Bögre még esetleg meglehet kényelmesen, mellé valami csoki.

Könyvet akkor vegyél (már ha kapsz ennyiért, amit kétlek), ha konkrétan tudod, hogy azt akarja az illető elolvasni, mert amúgy rohadtul mellé lehet lőni ezzel, kb mint a parfümmel, sminkszerekkel.

Telefontok terén is sajnos igaza van a korábbinak, az ilyen pepcos gagyibizsuk, karácsonyi zoknik meg nem mindenki körében aratnak osztatlan sikert, pláne ha már a sokadikat kapja. Sütőformát talán ott tudsz venni olcsóbban, a lányok talán sütnek, de nem biztos.

nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért pontozták le az 5-öst. Nekem is rögtön ez jutott eszembe.
nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
sbudgetes mandarin kétfelé osztva, hozzá egy csomag forrócsokipor, egy bögrében?! értem én hogy senkinek nincs pénze, de akkor már nem kevésbé kínos egyszerűen kimondani, hogy nem húzunk? ilyen árak mellett mégis mit vegyen az ember kétezerért?
nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Kedves 6-os, én voltam a 3-as válaszoló. Nálam ez a bekuckózós szett lett a nyerő, igaz picit nagyobb kerettel (3000) de abból a tea lesz drágulva. Kikben/Pepcoban 800 forintos, puha plédek vannak (én is ilyennel alszok) úgyhogy megoldható a dolog :)
nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezt vázoltam fel, hogy 2000 Ft-ból ez kivitelezhetetlen, erre pont meg is erősítesz, mert neked sem sikerült kihozni ennyiből, tehát nem megoldható, ha nem akarsz valamit kihagyni vagy nagyon gagyit venni… Fiúnak egyébként se hiszem, hogy opció. Tényleg nem leszólni akarom az ötletedet, mert alapvetően jó, de látod, hogy nem elég rá a megadott keret még nagyon ügyeskedve sem.

A kérdezőnek ennyit kell rászánni, ráadásul a kérdés alapján két főre elosztva. Ez mondjuk már tényleg nonszensz.

nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!