Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötlet, tudnátok valami...

Ajándékötlet, tudnátok valami jót?

Figyelt kérdés

Már az összes kérdést végig olvastam itt is, és semmi ötletem ami nem százezres nagyságrend lenne. :)

Párom, 39 éves, nem iszik, nem dohányzik, olvasni nem szeret, ruhát most vett magának egy csomót (amúgy sem szeretek ruhát ajándékozni). Nem rajong semmiért. Ilyen vacsora, sütemény, szex dolog sem játszik, van minden nap. Eddig mindig jókat találtam ki, aminek tényleg örült és használja is, de most fogalmam sincs. Talán valami kütyü, műszaki dolog, de mi?


nov. 25. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nálunk is, én meg már azt hittem, ilyen lehetetlen pali nincs még egy, akinek lehetetlen küldetés ajándékot venni (olyat, aminek tényleg örül).

Amúgy okosóra?

nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az baj, hogy neki is megvan mindene, ami meg nincs, és tudom hogy örülne neki, az nem párezer forint:). Az okosóra nem rossz ötlet, köszi!
nov. 25. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az óra jutott először eszembe :D

Ha azt veszel akkor ahoz még pár szíjat vagy nm tudom mi a neve, hogy tudja közbe váltogatni.

Vagy még esetleg bluetooth fülhallgató

nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!