Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Problémás/megosztó ajándékod,...

Problémás/megosztó ajándékod, mikor adnád a gyereknek?

Figyelt kérdés

A.: Karácsony előtt, hogy a pároddal az ünnepre lenyugodjatok a várható balhézása miatt.


B.: Karácsonykor, mert akkor talán nem balhézik majd (annyira) a szülők jelenléte miatt.



dec. 22. 14:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahha...

és arra számítasz, hogy a gyerek balhézni fog a puska miatt? MIért gondolod így?

dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
85%
15 éves gyereknek veszel egy légpuskát? Én tuti szolnék a gyámügynek, frankón nem vagy százas. Inkább azon izgulj, hogy nem tesz magában vagy másban kárt! De ha igen, nyugodtan okold magad.
dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12.


18 év feletti felügyeletével szabadon használhatja a törvény szerint. A gyámügy bekaphatja, mellesleg, ha 14-től szexelhet, akkor ehhez is elég idős.

dec. 22. 16:08
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, arra válasozlj inkább, hogy miért számítasz arra, hogy a gyerek ablhézni fog a puska miatt.

Ne akadj fenn a kötekedéseken és ink fejtsd ki a rsézleteket, ha már a kérdés kiírásakor nem tetted.

dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Thunderfairy ***** válasza:
68%
Nem csak hogy balhéznák én is a helyükbe, hanem nem is adhatnád oda neki a puskát. Jobb nem jutott eszedbe. Például egy kis méretű négyrotorós drón. Pont puskát kellet venni???
dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Ja, semmikor nem adnám oda.
dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye vagyok, de én továbbra sem értem, hogy ki fog balhézni az ajándék miatt? A gyerek? Akkor ne ezt add neki, akkor sem, ha szerinted jó ötlet! A gyerek nagyszülei? Azzal ne foglalkozz, nincs hozzá közük, hogy mit adsz a gyerekednek. A párod(=a gyerek anyja)? Beszéljétek meg, ne dönts egyoldalúan.
dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
A gyerek miért balhézna? A párom, ő a "libsi", ő balhézik majd holnap. :(
dec. 22. 21:02
 19/23 anonim ***** válasza:
95%

A 9, válaszban a nagyszülők balhéztak volna...

Oké, tudom, rajtad kívül mindenki libsi a családban, és azok fognak balhézni, holott te a gyerek örömét nézed...

Nem mellesleg pár éve egy 13 éves gyerek halt csúnya halált, mert a szülők a gyerek örömét nézték, és hiába mondta a nagyszülő, hogy baj lesz. Baj lett.

Egyébként de jó is a téli szünet...

dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Aham.

Kérdező. Ez egy nem túl bonyolult sziuáció, de 18 válasz kellett mire összeállt a kép:D

A kérdésedben a gyerek balhézik aki visszafogja magát ha ott vnanak a szülők.


A valóságban meg az van, hogy az egyik szülő adja az ajándékot, a másik szülő balhézik és a nagyzülők lennének ott "villámhárítóként".


Egyébként meg gyereknevelésből egyes. Meg párkapcsolatból is. Hogy lehet ilyen szinten fúrni egymást két szülőnek?

dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!