Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Házavató bulira milyen ajándék...

Smiley2530 kérdése:

Házavató bulira milyen ajándékot érdemes adni?

Figyelt kérdés
Házavató bulira vagyok hivatalos és fogalmam sincs milyen ajándékot vegyek. Nem szeretnék valami porfogót venni, inkább valami hasznosabb dolgot adnék. Viszont pl. 10kg lisztet se szeretnék adni nekik. Ti minek örülnétek? Mit adtatok ilyen alkalomra?

dec. 26. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lakberendezési tárgyat, lámpát, szalmából font ezt-azt semmiképpen. Ugyanis az ember az intim környezetét az ember szereti saját maga alakítani, formázni, a legapróbb részletekig berendezni.


Mindig utáltam, ha valaki a saját ízlését akarta rám tukmálni, aztán számon tartotta, hogy kitettem-e a giccses képet, vázát, lámpát a szobámba.


Kérdezd meg, mit szeretne, vagy vigyél szimplán italt.

dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Cserepes virágot, pálmát se vigyél, ha nem tudod, mire allergiás.


Vagy kérdezd meg.

Minösszefogtunk, és vettünk egy kristály pohárkészletet. Az mindig jól jon.

dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Egy jobbfajta mosógépet.
dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Tányér készlet!
dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tányérok, poharak, evőeszköz. Ha megkérdezed az illető ízlését, akkor nagyon hasznos lehet egy kisebb háztartási eszköz is, pl. kávégép, esetleg mikró. Ha ezek már vannak neki/ nem fér a keretedbe, akkor szerintem is egy jobb fajta ital, illetve nasik jók lehetnek.
dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tányérkészletet, mosógépet, ilyen nagyobb ajándékot csak akkor, ha közeli rokon az illető. Ha mondjuk csak kolléga, akkor elég egy jobb ital is.
dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!