Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy lány ismerősömnek milyen...

Egy lány ismerősömnek milyen ajándékot érdemes adni?

Figyelt kérdés
Szeretnék ajándékot készíteni / venni egy lány ismerősömnek (max. 10 ezer Ft-os értékben), de nem tudom, hogy minek örülne a legeslegjobban. (Én is, ő is 15 éves) Szinte napi szinten látjuk egymást, néha szoktunk külön kettesben találkozni, és többször chatelni is. Lassan egy éve ismerkedtünk meg és az "évfordulónkra" szeretnék adni neki egy szép és emlékezetes ajándékot (Ha ez számít valamit) Tudom, hogy személyesebb lenne egy saját kézzel készített dolog, de arra sincs sajnos ötletem. Kerek 1 hónapom lenne elkészülni vele. Szerintetek mit lenne érdemes venni / készíteni neki? Előre is köszönöm az összes hasznos választ!:)

2016. márc. 28. 11:40
 1/6 anonim válasza:
közös képekkel egy montázst vagy kollázst, hogymondják, na :D
2016. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát vehetsz neki olyan karkötőt, amire lehet külön medálokat akasztani és akkor most adsz neki egy medált, születésnapján másikat és így tovább:)
2016. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zs.iti válasza:
Szia! Ha szeret stílusosan öltözködni, egy szép kiegészítőnek 100% hogy örülne. Esetleg ha szeret olvasni, könyvet. A csokit, a parfümöt(kivéve ha ismered az ízlését, vagy h milyent használ) és a porfogókat felejtsd el. Esetleg csináltathatsz neki valami névre szólót, vagy bekereteztetheted egy közös képetek, vagy a szobájába valami hasonló dolgot(pl párna képpel) Szerintem ezeket értékelné.
2016. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Úú én nagyon szeretem a macikat, szerintem nagyon cukik, de ha ezt dedósnak tartod, akkor nyakláncot, gyűrűt, vagy valami szebb virág+csoki. Vagy ha te szeretnéd készíteni, akkor egy szép füzetbe összefoglalhatnád a közös emlékeiteket (mondjuk képek, vagy valami poénok, idézetek, gondolatok).
2016. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!:)
2016. márc. 29. 13:24
 6/6 anonim válasza:
Hát szerintem írj neki egy nagyon hosszú levelet, amiben minden szép emléked benne van, ami vele volt. Legyen benne pár közös kép. Vers, idézet, vagy aranyköpések, vagy valami, amit ő mondott... Ha jól tudsz rajzolni, rajzolhatsz hozzá. A levelet csavard össze és rakj bele egy szál rohattszép virágot! A virágra még akassz egy nyakláncot (szépet!!!)! Szerintem az ötlet jó, sokat dolgoztál vele, egy kézben el lehet vinni és mindent összefoglal. Sok sikert! ( Ha megfogadod a tanácsomat, akkor írd meg, hogy tudjam és örüljek neki! :D )
2016. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!