Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit csináljak egy olyan...

Mit csináljak egy olyan ajándékkal ami hordhatatlan?

Figyelt kérdés
Férjemtől karácsonyra kaptam egy táskát. Nem szoktunk egymásnak adni semmit, de hosszasan nézegettem és gondolta mennyire örülnék neki. Nézegettem igen, de másnak :) egy hátizsák színes mintás, úgy hogy nem a stílusom és fiatal sem vagyok. Ma már mondta, hogy átpakolok bele és ezt hordom? Kedves, mert neki annyira tetszik, de hát rajtam inkább röhejesen mutat.
dec. 30. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg, hogy megvan-e a számla, mert kicserélnéd egy olyan színűre, ami jobban megy az öltözékedhez.
dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
90%
Én megköszönném a figyelmességét de vallanék, hogy igazából miért nézegettem. Aztán megpróbálnám kicserélni valami másra, amit tudnék használni.
dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Te vagy az, Karen? Akinek bárki bármit vesz, az nem jó és hordhatatlan?
dec. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kaptam egyszer egy táskát, ami tényleg borzasztóan nézett ki, nem is azért vette meg az illető nekem, mert annyira tetszik, csak nem tudott rólam semmit, gondolta minden nőnek jó egy táska, csak pont a fazon meg a szín undorító. Azóta is a szekrényben áll, kérdezte, mikor fogom hordani, mondtam, hogy várom a megfelelő alkalmat, mert nem nagyon van hozzá illő semmim kb. Eladnám, de ez fixen nem kell senkinek.
dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utazásra, kirándulásra sem tudnád hordani, pl kézipoggyásznak? Ha nem, mondd meg az igazat. Ha igen, akkor mondd meg, hogy utazásra, kirándulás fogod használni. Nem tetszik egyébként vagy csak fiatalosnak gondolod magadhoz? Mert szerintem vagány, ha egy idősebb ember felvesz valamilyen fiatalos kiegészítőt.:)
dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hátizsák mondjuk pont nem érdekelne, ha PRAKTIKUS.


Az enyém is színes, színesebb, mint szerettem volna, de nagy, pakolható, szóval alap, hogy marad.

jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# jó a hozzáállás, de én pl nem vagyok ilyen, nem bírom a színes cuccokat.


Az exem vett nekem egyszer egy türkizkék túrahátizsákot, amin pink rávarrások voltak, ránézni se bírtam, mert káprázott tőle a szemem, plusz nagyon koszolódósan világos. Amúgy se járok túrázni, egy-egy kirándulásra meg van egy nagyon jó fekete hátizsákom.


Lehet, hogy praktikus, de ocsmány. Amikor szakítottunk, otthagytam nála, nézegesse ő.

jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


5-ös ez jó ötlet. Egyébként praktikus táska, csak 40 felett vagyok már.

jan. 4. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!