Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk ti örülnétek ilyen...

Fiúk ti örülnétek ilyen ajándéknak? (Lányok szerintetek jó ötlet?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátomnak hamarosan jön a 23. szülinapja.

Egy olyan ajándékon gondolkodom, hogy csinálok neki egy személyre szabott párnát, párnahuzatot.


valami ilyesmit:

[link]

[link]


Azon gondolkodom hogy ilyen "szerelmes levél" félét írnék rá, hogyha külön alszunk akkor is ott legyek vele.


Fiúk szerintetek mennyire lenne cringe egy ilyen? Örülnétek neki? Vagy milyen feliratot tudnátok elképzelni a párnán/párnahuzaton?


Lányok ti mit gondoltok?


Bármilyen másik hasonló személyreszóló ötletet is szívesen mehallgatok:)


Előre is köszi mindenkinek!



febr. 8. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bejönnek neki a nyálasabb dolgok, akkor persze, jó lehet. Nekem őszintén szólva ez már nagyon túlzás. Mi "közös napot" szoktunk ajándékozni egymásnak, elmegyünk valahova, túra, mozi ilyesmi. Szerintem jobb, mint egy porfogó. Persze neked kell ismerni a barátodat, hogy örülne-e neki. Ha úgy gondolod igen, akkor csináld meg nyugodtan. N
febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként azt mondom, hogy egy fiú nem feltétlenül örülne ilyennek. Ezek inkább "csajos" dolgok.
febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tök jó ötlet, én mindenképp megcsinálnám, sőt még én is megjegyeztem magamnak, úgyhogy köszi az ötletet…
febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kitana. ***** válasza:
100%

Nekem soha nem jöttek be az ilyen dolgok, nőként kapni sem szeretek ilyesmit. Egyszer kaptam egy nagyobb szív alakú párnát, kb ez volt a legnyálasabb ajándék, de ez még elment, meg baromi kényelmes volt aludni rajta.

De vannak fiúk, akik szeretnek cukimuki dolgokat kapni a barátnőjüktől, neked kell ismerned, hogy vevő-e az ilyesmire, ha igen, akkor alapvetően jópofa ötlet.

febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek olyan férfit, akinek magától lenne díszpárnája, nem pedig a barátnője/anyja hurcolta őket hozzá. Ebből kiindulva a férfiaknak nem kell díszpárna :D


Mi a férjemmel vacsorázni megyünk a születésnapján, giccset, díszt sosem veszek neki. Idén vásárlási utalványt kap, mert a hobbijához akar venni dolgokat.

febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinte válaszokat:)

Persze a fő ajándék egy közös élmény lenne, ezt csak úgy mellékesnek gondoltam de belátom ez tényleg too much ugyhogy inkább valami visszafogottabbat fogok:D

febr. 9. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha személyre szabott ilyen párna akkor egész szép ajándék
febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

13 évesen inkább. 23 évesen annyira nem.

Viszont nagyon örülnék egy igazi szerelmeslevélnek, párna nélkül.

febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként azt mondom ez nagyon sok lenne így, de amit a nyolcas ír, az (párodtól függően) szerintem nagyon jó ajándék lehet
febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nőként írom: NE! A férfiak nem ilyen nyálas dolgokra vágynak, mint díszpárna és társai (én egyszer kaptam, nem, kösz).


Ajándékozz élményt, közös kirándulás, koncert, színház, a hobbijához valamit, csak ne egy párnát vagy bármi.

febr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!