Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Előre hozott érettségire mit...

Előre hozott érettségire mit vennétek egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
fontos lenne !

2012. jún. 20. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
semmit,minek?
2012. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem a rendes érettségi, utána lesz még neki több tárgyból, ezért nem kell. Majd ha meglesz az összes tárgy, akkor kell.
2012. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez csak egy vizsga. Ballagásra kapna ajándékot meg családi vacsit.
2012. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmit. Majd ha a kezében lesz az érettségi bizonyítványa,hogy mindenből leérettségizett.
2012. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat ! :d
2012. jún. 20. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Előrehozott érettségit csináltam anno én is, és senkitől nem is kaptam semmit, sőt! nem is vártam el, de nekem eszembe se jutott, h ezért bármit kapjak!
2012. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minek?

Teljesen felesleges ez csak 1 tárgy max 2 majdha már kezébe van a kék kis könyve akkor már vehetsz neki valamit, de ha csak 1-2 tárgyból lesz meg az még nem jelenti azt hogy leérettségizett csak azt hogy letudott egy tárgyat és nem kell majd akkor amikor már több mindenre kell koncentrálnia.

2012. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még a normális érettségire se vennék semmit, se semmilyen más vizsgára. Egy tábla csokit szoktam kapni (nekünk ez luxuscikk), ha valami nagyobb vizsgára készülök, most épp nyelvvizsga volt és arra kaptam, mert állítólag jobb lesz tőle az agyműködés. De nagyobb ajándékot minek? Ballagásra szokás ajándékot venni, vizsgákra nem.
2012. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!