Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék ötlet 1. évre?

Ajándék ötlet 1. évre?

Figyelt kérdés
A párommal nem sokára 1 évesek leszünk,(ő 22éves) és szeretném meglepni valamivel..arra gondoltam, hogy az 1év alatt összegyűlt képekből kiválogatom a legjobbakat olyan 20 darabot kb, és előhívatom a képeket.Csinálok valami könyv szerűséget, amibe bele lesz ragasztva az összes kép, és mindegyik alá írok valami gondolatot-idézetet. Szerintetek ez jó ajándék? Ti örülnétek neki? Esetleg valami egyéb ötlet, vagy ilyen fényképpel kapcsolatban valami más? Előre is köszi :) 20/N

2012. júl. 31. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet.
2012. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy kérdés. Ha mondjuk Dm-ben szeretném előhivatni, az hogy működik? Beviszem pendrive-on a képeket és akkor megcsinálják nekem, vagy hogyan? :D Bocsi ha hülye kérdés, de még sose csináltam ilyet.
2012. júl. 31. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmész a Dm oldalára ott is meg tudod csináltatni, és kényelmesebb, mint a boltban :) Amúgy beviszed pendrive-on a képeket, van egy fénykép előhívós gép, arra feltöltöd és pár nap múlva mehetsz érte
2012. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem :) És a netes dolog hogy működik? Küldik postán?
2012. júl. 31. 14:26
 5/8 anonim válasza:
Ez jó ötlett, de nem tudom mennyire pasinak való ajándék...Majd írd meg, hogy örült e neki
2012. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő eléggé érzelmes típus,meg szereti a romantikus dolgokat, úgyhogy szerintem örülni fog, de majd megírom (bár az még majdnem 3 hét :D )
2012. júl. 31. 14:48
 7/8 anonim válasza:

A fényképes dolog nem rossz.


Én most 11. hónapfordulóra egy videót csináltam páromnak a közös képeinkből. Windows movie maker egy ingyenes program, és kb egy este alatt meg lehet tanulni a készítését. Egy garmadányi effekt van de használhatsz végig egy fajtát is. Mennek a képek, alatta zene, képekre szöveg, vagy amit szeretnél. Szerintem egyszerű és gyorsan meg is lehet csinálni (pár nap alatt!).


Ha fényképet szeretnél és pesti vagy akkor tudok egy nagyon jó helyet, ami szerintem a legolcsóbb. Ott neten kell feltölteni, és írnak emailt ha készen van. Bemész, kifizeted és elhozod (Westendben van).

2012. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is nagyon jó ötlet, csak az a gond, hogy ő a 3.hónapra már csinált ilyen zenés feliratos képes videót, azért is gondoltam erre a fényképes dologra :) Nem pesti vagyok, de most nézegetem a dm oldalát, és úgy látom itt is meg lehet neten csinálni, aztán vagy bemegyek érte vagy elhozzák :)
2012. júl. 31. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!