Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyünk osztályfőnükünk...

CsakegyCsaj9 kérdése:

Mit vegyünk osztályfőnükünk esküvőjére?

Figyelt kérdés
20 fős osztály vagyunk, és augusztusban lesz az esküvője osztályfőnökünknek. 1000/fő -re gondoltunk csak ötlet nincsen.

2013. febr. 18. 08:32
 1/10 gelazso ***** válasza:
ke´rdezzétek meg töle mielött valami hülyese´get kap
2013. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit! Sok közötök nincs hozzá! Főleg augusztusban!
2013. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De meghívott mindenkit! -.-"
2013. febr. 18. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Az más tészta! Ötletem nincs, de:

Arra gondoljatok, hogy nem a drágasága szabja meg egy ajándék értékét!

2013. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Vigyétek el majd egy vicces filmre!

Nem biztos, hogy a kézzelfogható a legjobb ajándék.

2013. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha esetleg mindannyian vesztek egy sorsjegyet? Vagy az összeadott pénzből sok egyforma kaparósat :)


Ez szerintem sok szempontból ötletes lehet: nem nyúltok mellé olyan ajándékkal, ami már van neki/nem megfelelő/nem tetszik/komolytalan..., nincs vita az osztálytársak között (milyen színű/márkájú/fajtájú akármit vegyetek), annyira komoly ajándék, amennyire egy osztálynak komolynak kell lennie a Ti korotokban :) aztán összejön, amennyi összejön belőle, de amíg kapargatja, tuti Rátok fog gondolni!!

(A csomagolást, átadást is lehet viccesre venni - a sorsjegyeket tabló alakzatban felragasztjátok és elrejtitek a saját fényképeitekkel stb.)

2013. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ötletem nincs, de az utolsó nagyon jót írt.
2013. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elektronikus képkeret
2013. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A kaparós sorsjegy az egy ideig jó, de hallottam már olyanról, hogy 50 ezer ft értékben vett végül is papírt. Akkor már jobb lenne valami értelmesebb sztem. (:
2013. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy 50e Ft értékű sorsjegyből pár 100 Ft sem jön vissza - bár értem én, hogy ez sem sok. (Hozzáteszem, annak mi értelme, ha vesznek teszem azt egy 10-20e-s vázát stb. majd porosodik valahol, jobb esetben nem a padláson... ennek is ugyanannyi az értelme...)


Utolsó, akkor írj már ötletet!!!

2013. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!