Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Diploma osztójára milyen...

Szokogreta kérdése:

Diploma osztójára milyen ajándékot vegyek a páromnak?

Figyelt kérdés
A páromnak május végén lesz a diploma osztója, és nem tudom mit adhatnék neki ajándékba. Egy éve vagyunk együtt. Van egy karóra ami nagyon tetszik neki, de az nagyon drága. Lévén, hogy én még csak 18 éves vagyok, nincs saját keresetem. Körülbelül 10ezer forintnál többet nem tudok erre szánni. Ilyen sablonos, semmitmondó ajándékok mint például gravírozott toll szóba sem jöhetnek. Előre is köszönöm a segítséget.

2013. ápr. 30. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem adtam semmit. nekem se futotta még ennyire se anyagilag. amikor én se kaptam semmi extrát, csak virágot. igaz akkor én csak ballagtam, ő meg előző évben szerzett másod diplomát. ha ragaszkodsz az ékszerhez, akkor körbe kell nézned, lehet kapnál valahol jó áron valamit ami tetszik is.
2013. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én főznék neki valami finom vacsorát, vagy elhívnám valahová, étterembe, vidámparkba, stb. De én amúgy is jobban szeretek "élményt" ajándékozni, mint tárgyakat, szóval ez én vagyok én ajándékként is ilyesminek örülök jobban.
2013. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ez érthető, viszont az ünnepély után lesz egy nagy családi vacsora, ahol mindenki odaadja az ajándékát. épp ezért nem jöhet szóba sz hogy főzök neki egy vacsorát. Az ékszer viszont nem rossz ötlet.
2013. ápr. 30. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy olyan könyvet, amiért rajong/tetszik neki/ rég óta vágyik rá...
2013. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!