Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nyáron megyek pár napra az...

Nyáron megyek pár napra az unokatestvéremhez. Van egy 6 éves és egy másfél éves kisgyermeke. Milyen ajándékot vigyek nekik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Készségfejlesztő játékokat.
2013. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a 6 évesnek nyugodtan vihetsz egy mesekönyvet, vagy plüssöt, ilyesmit. A másfél évesnek pedig valami készségfejlesztőt vinnék a helyedben. Vannak olyan játékok amin ha összenyomkodja a gombokat, azok különböző állathangokat adnak ki, vagy vannak nagy darabos puzzle játékok kisgyerekeknek, az is nagyon hasznos.

2013. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen valami olyant vinnék, ami leköti őket, a nagynak színezőt, lassan suliba megy, valami okosat is kaphat. esetleg ha most megy, én minden iskolába menő gyereknek a családban megvettem Janikovszky Éva Már iskolás vagyokját, imádták. Felolvasod neki, az unokatesód még örülni is fog, ha kicsit foglalkozik valaki a gyerekekkel.

A kicsinek is meséskönyv, esetleg valami nagyobb darabokból álló építőjáték. Fontos, hogy olyan legyen, amivel tud már mit kezdeni, és esetleg a tesóval együtt...

2013. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én inkább nyári játékokat vinnék: óriás buborékfújót, aszfaltkrétát, ilyesmit.

Kérdezd meg az anyukát, az a legbiztosabb.

2013. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötleteket kaptam! Köszönöm! :)
2013. jún. 25. 13:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne vegyél nekik beszélő és zenélő dolgokat. Ettől az unokatestvéred fog kiakadni. :D

-plüssállat, könyv, színesceruza, barbi (nem tudom mennyire divat még), buborékfújó, vizipisztoly, labda, ékszertartó kincsesláda :D

2013. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Előrendelt Playstation4+2játék befizetésről igazolást.
2013. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 eszternagy válasza:

Mivel nyár van, a nagyobbnak nekem is valamilyen nyári játék tűnik ésszerűnek. Az 6 évesnek az aszfaltkréta nagyon jó választás vagy vízipisztoly (te is visszamehetsz kicsit a gyermekkorba), hinta, ilyesmi.

A kicsinek készségfejlesztő játékot vinnék, de semmiképpen ne egysíkú, sípolós, zenélős kütyüt vagy hasonlót, legyen kreatív és lehetőleg természetes anyagból készült. A praktikus, többféleképpen hasznosítható nyári ruhadarabok is jók.

2013. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem négy csemetém van. A kicsik 6 éves fiú és 4 éves leány.

A legjobb döntés szerintem, ha megtudakolod, mit szeretnek, főleg a 6 éves. Hatalmas csalódás lehet a legjobb szándékkal vásárolt szuper játék is, ha a gyermeket nem az foglalkoztatja. A kicsik is olyanok, mint a felnőttek, mindig van egy aktuális kedvenc ajándék, amiről álmodozik.

Nálunk mindkét kicsi lego mániás, főleg a 6 éves kisfiunk. De még ezt is tudja fokozni, mert a legokon belül is van mindig egy aktuális stílus, ami épp a szíve választottja :-)

Nem könnyű eltalálni, ha nem ismeri az ember a gyereket.

Gyermekeink baráti körében a szülinapi bulikra is hozzávetőlegesen megszokták határozni a szülők, kb. mit szeretne az ünnepelt. (pl. autórajongó, lego kedvelő, babaimádó, társasjáték függő, sportszerető...)

Természetesen a nyári játék is jó ötlet, ha a gyereknek van lehetősége kimozdulni, ill. van hozzá partner. (van kert, járnak kirándulni, strandra..)

Mivel ott fogsz tartózkodni néhány napot, jó ötlet lehet a nagyobbiknak egy társas játék (akár nyári sport játék). Ha beszállsz, még be is vágódsz nála .-)

2013. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

Még annyit hozzátennék, ne válassz kínai piacról játékot!

Vannak játékok, melyek értékállók, és a strapát is bírják. Persze ez pénztárcafüggő. De szerintem értelmesebb egy kisebb, egyszerűbb, de jó minőségű, mint a nagyobb, de gyenge minőségű.

Ajánlom figyelmedbe a kicsinek a fisher price, nagyobbnak a lego ill. playmobil termékeket. Azok elnyűhetetlenek, és később, 1-2 év múlva a szülők el is tudják adni, hogy a gyerekek korának megfelelőbb játékot vegyenek helyette a pénzből.

2013. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!