Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek megfelelő ajándék...

Szerintetek megfelelő ajándék lenne?

Figyelt kérdés

Hónapfordulóra (20. hónap) szeretném ezt a gyertyát ajándékozni a barátomnak.


[link]



2013. aug. 1. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan cukiság egy lányka, és olyan giccs egy fiunak.

Mindig adtok valamit hónapfordulóra? Szerintem ez annyira gáz.

Ennek a gyertyának csak is akkor van értelme ha még aznap este van egy romantikus estétek és ezt gyújtjátok meg mellé. akkor nem giccs, hanem maga az este meghittsége az adott.

2013. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezektől a fujdecikifujdegáz kommentektől kímélj meg, légyszi. Az első mondatod ért valamit, a többi meg kuka.

És igen, adunk egymásnak valamit és szeretjük is egymást.

Sajnállak...

2013. aug. 1. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
A következő szöveget mellékeld:"minden lány egy angyal, minden fiú egy ördög, és arra vár az angyal, hogy elvigye az ördög :)"
2013. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:D Ez nagy:D
2013. aug. 1. 21:28
 5/7 anonim válasza:
Megmondom őszintén nekem ez nem tetszik. Szerintem inkább egy plüsst vehettél volna. (ördögöset)
2013. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Éééértem:) Köszönöm a tanácsot:)
2013. aug. 3. 00:00
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jó lesz a gyertya, de te ne számíts rá hogy barátod 20. hófordulóra vesz valamit magától, mi férfiak más időszámítást használunk és néha csak nézünk hogy most miért is van nevezetes nap?:)
2013. aug. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!