Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Autós ajándék ötletek?

Autós ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa, de én már most töröm az agyam a karácsonyi ajándékokon, és szeretnék nevelő apumnak karácsonyra valami autós dolgot venni. Konkrétabban valami olyasmire gondoltam, mint pl. egy autós ülés (huzat), vagy nem is tudom mi ami télen fűt, nyáron hűt, meg vannak benne masszázs funkciók, vagy hasonló ilyen "extra" az autónkba, de olyan ami neki szól. Ötleteket várnék 5-10 ezer forint körül. Esetleg, ha szerintetek jó ez az autós üléses dolog, linkelnétek szerintetek jó, de még is a kereten belül lévő dolgokat? Nagyon nem értek ezekhez:S

2013. aug. 5. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a fűtés, én is megszerettem. De a masszázst felejtsd el, nem ér semmit ha meg nem megy csak kényelmetlenül nyomja a hátad. Elég ha csak fűt, lehetőleg állítható legyen hogy nagyon vagy kicsit. Nekem a legolcsóbb TESCO-s van, és teljesen jó. Ha öltönyös, vehetsz neki fejtámlára szerelhető vállfát is, az is hasznos lehet.
2013. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!