Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kiköltöztünk Bécsbe és anyukám...

Kiköltöztünk Bécsbe és anyukámnak most lesz a szülinapja nov.4. -én mit vegyek neki? 3eurot tudok rá szánni a többi zsebpénzem nagyon fontos 1 euro=300.

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy kis kacatot kéne venni. Rajzolj neki valamit.. Írj le szépen egy verset, rajzolj hozzá.. nézd, pl ez milyen szép:

[link]

2013. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy csokor virágot. A nők örülni szoktak a virágnak, még akkor is, ha csak 1-3 szálat is kapnak.
2013. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segíséget
2013. okt. 20. 12:40
 4/4 anonim válasza:
Karácsonykor édesapámnak azt adtam ajándékba, hogy leírtam neki mi mindenért szeretem és mi mindent köszönhetek neki...a levél kb úgy indult, hogy nem akarom még egy felesleges kacattal gazdagítani, amit úgyis az ő pénzéből vennék végsősoron neki...
2013. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!