Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 2. évfordulót mive tudnám...

2. évfordulót mive tudnám kiegészíteni, hogy izgalmas legyen, romantikus, és fontos is legyen neki mindig?

Figyelt kérdés

az első évfordulóra egy kettétörhető szivet vettem neki amibe belegravíroztattam a nevünk kezdőbetűit. Nála az enyém, nálam az ő kezdőbetűjével ellátott szív fél. Ezen kívül csináltam sajátkezüleg egy fényképalbumot, és időrendbe az év fontosabb és szebb eseményeíről tettem képeket. Ezt idén is meg szeretném csinálni, hagyományféleség képpen, az újabb év újabb eseményeiről készült képekkel.

Viszont ékszert már nem akarok venni neki, mert az évforduló után kapott egy ezüst láncot is tőlem, amire rátette a szivet, és kb nyár eleje óta már nem is hordja. Viszont amikor megkapta, majdnem elsírta magát, nagyon örült neki.

Szóval a fényképalbum mellé mit tudnék adni még ami jó lenne? Hobbija nemnagyon van, az idejét pedig vagy munkában, vagy egy kevés edzéssel vagy velem tölti. A helyzin pedig vagy nála vagy nálam lenne, de mindkét helyen tuti otthonvannak a szülők.

19L 22F


2013. szept. 3. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és kapott már tőlem feliratos pólót, plüsst, gyönygből feliratos szalagot... Meg ezek nem is olyan bensőségesek. Ráadásul az évfordulónk után egy hónappal karácsony van, amire szintén ki kell találnom még valami jót.
2013. szept. 3. 17:41
 2/5 anonim válasza:
Hivd meg egy romantikus vacsira, annak minden lany orul :)
2013. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a lány én vagyok:)
2013. szept. 3. 17:56
 4/5 anonim válasza:

Te a lany vagy?

Jo sok ajándékot vettél a párodnak, mások ennyit 5 év alatt adnak.

2013. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretek ajédékokat adni neki:)
2013. szept. 4. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!